Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Wodniak jądra u dziecka


Gość Anna z Warszawy

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anna z Warszawy

Witam serdecznie, Jestem mama chłopca który w wrzesniu skończy 4 lata. Prosze mi napisac czy to możlwe aby dopiero teraz mój synek dostał wodniaka jąder? Zauważyłam dwa dni temu że jedna moszna jest większa i tak jakby w niej byl plyn. Lekarz pediatra powiedział że jest wszystko OK ale to nie daje mi spokoju. Bardzo prosze o odpowiedź . Z góry dziekuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moj synek kiedy skonczyl rok stwierdzono ze ma wodniaczka jadra prawego,z nie wielka przepuchlina rowniez z tej strony,Kiedy skonczyl dwa latka po kolejnej konsultacji z lekrzem stwierdzil ze skieruje nas do szpitala poniewaz nie jest pewny czy kiszka nie przemiesza sie.Czy dlugo sie lezy w szpitalu przy takim zabiegu?mamy termin na niedziele ale dziwi nie to gdyz z tego co wiem to w ten dzien za duzo badan nie zrobia,martwi mnie takze uspienie takiego malca i czy moze chodzic po takim zabiegu?jest to dziecko bardzo zywe i obawiam sie co to bedzie juz kiedy ie obudzi.Z gory dziekuje za odpowiedz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy dlugo sie lezy w szpitalu przy takim zabiegu? - 2-3 dni mamy termin na niedziele, ale dziwi mnie to gdyz z tego co wiem to w ten dzien za duzo badan nie zrobia - zrobią wszystkie, proszę się nie martwić i przygotują na drugi dzień do zabiegu martwi mnie takze uspienie takiego malca - nie będzie z tym na pewno żadnych problemów, będzie znieczulony ogólnie czyli będzie cakowicie uśpiony i czy moze chodzic po takim zabiegu? - tak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×