Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Żylaki powrózka nasiennego - szukam dobrego specjalisty woj. śląskie


Gość Adam

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Wszystkich. Potrzebuję porady! Poszukuję dobrego specjalisty w województwie śląskim...(Rybnik, Bielsko-Biała, Katowice). Około dwóch lat temu lekarz przy badaniu czy nie mam nawrotu przepukliny stwierdził u mnie żylaki powrózka nasiennego w lewym jądrze...szczerze mówiąc to nie przejąłem się szczególnie, ale z upływem czasu podejrzewam występowanie tych żylaków już w obu jądrach...nie mówiąc już o dyskomforcie i braku cierpliwości jaki odczuwam pod koniec dnia... Chcę się w końcu zacząć leczyć...potrzebuję dobrego lekarza, podejrzewam że moją sprawą musi zająć się urolog, ale tego nie jestem pewien...dlatego proszę o opinię jakiegoś dobrego lekarza, który ma na miejscu USG bo na pewno będzie potrzebne takie badanie... Liczę się z tym, że padną propozycje lekarzy w prywatnych gabinetach...ale co zrobić inaczej w Polsce nie można liczyć na lekarza, który rzeczowo i z zaangażowaniem zajmie się pacjentem...i jestem gotowy zapłacić za leczenie...byle było skuteczne. Łączę pozdrowienia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba z tym problemem udać się do urologa. Polecam: Poradnię Urolologiczną ul. Strzelecka 9 40-073 Katowice (woj.śląskie) Telefon: 2518861, 2515436 przy szpitalu urologicznym zajmującym się m.in. laparoskopowym leczeniem żylaków powrózka nasiennego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za odpowiedź jednak po krótkiej rozmowie telefonicznej okazało się, że na wizytę czeka się ponad 6 miesięcy... Ponawiam prośbę...proszę o wskazanie specjalisty z którym ktoś już miał do czynienia...nie chcę trafić do *pierwszego-lepszego* gdyż oczekuję konkretnej pomocy lekarskiej... Pozdrawiam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem rok po zabiegu żylaków powrózka nasiennego lewego jądra metodą laparoskopową.Przy jądrze utrzymuje się nadal jakiś stan zapalny,czasem jest to bardziej opuchnięte, czasem mniej, to samo dotyczy bólu,Byłem u dwóch urulogów uznawanych za bardzo dobrych, niestety jak to lekarze nic sobie z tego nie robią, pewnie nie ma na to żadnych skutecznych leków jak to bywa w medycynie współczesnej i trzeba czekać aż samo się wchłonie.Radzę spróbować medycyny niekonwencjonalnej!Żałuję i drugi raz bym na zabieg się nie zdecydował!!!Stanowczo Odradzam!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam dobrego specjalisty,który wykona zabieg usunięcia żylaków powrózka nasiennego metodą embolizacji w Szczecinie, bądź okolicach. Koszta nie graja roli. Proszę o jakieś namiary.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie, w dalszym ciągu poszukuję miejsca w Szczecinie lub okolicach, w którym mógłbym jak najszybciej wykonać zabieg żylaków powrózka nasiennego. Zależy mi na czasie, zdaję sobie sprawę, że w prywatnych gabinetach lub klinikach może to być związane z kosztami. Proszę o pomoc. Pozdrawiam Piotr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×