Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Ból i guzek w odbycie, zapalenie prostaty i kamica dróg moczowych


Gość Pawel

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam 24 lata. 3 miesiace temu udalem sie do ogolnego z bolem w odbycie i wydzielina kalu jakby z woda z odbytu. Po zbadaniu palcem stwierdzil ze mam hemoroid przy ujsciu. Tyle ze ja hemoroidy juz mialem i to nie boli jak hemoroid a leki na hemoroidy nie pomagaja, wiec co to ? Dla swietego spokoju poprosilem o rektoskopie zeby to zbadac. Niestety czekam na nia do dzis bo sa kolejki. Tydzien po wizycie znow piekelny bol w odbycie i znow wizyta u lekarza. Tym razem po badaniu palcem stwierdzil ze mam zapalenie prostaty. Dostalem antybiotyki i po tygodniu bylo juz ok. Zrobilem usg calej jamy brzusznej i wszystko super. Problem w tym ze dziwne wydzieliny z odbytu nadal sa i kal zrobil sie dziwny. Raz jest jakby owczy raz plaski jakby przez jakies zwezenie przechodzil a raz cienki jak olowek. Wciaz czekam na rektoskopie az tu tydzien temu wstaje z rana i nie moge sie wysikac. w dodatku ostry bol mnie zlapal w lewej czesci brzucha promieniujacy do jader. Taki bol ze po scianach moglem chodzic. Pogotowie. Badanie moczu wykazalo krwiomocz. Dostalem 2 zastrzyki i bol jakby reka odjal odszedl. Wyslali mnie na tomografie drog moczowych z podejrzeniem kamienicy. Z wynikami udalem sie do swojego lekarza. Tomografia nic nie pokazala, zadnego kamienia. Moj lekarz stwierdzil ze to musial byc kamien w moim wieku i przy krwi w moczu na poziomie +4 to musial byc kamien. Teraz dodatkowy gdy ten ostry bol leewej strony brzucha ustal cos zaczelo sie dziac z moimi jadrami. Codziennie boli mnie prawe jadro i bol promieniuje do uda. Powiedzialem to lekarzowi a on jakby juz nie chcial sluchac co mi dolega. spisal raport i wyslal do lekarza gastrologa z prosba o opinie i decyzje dalszego postepowania. A mi od bolu w odbycie, zapalenia prostaty, guzka w odbycie, kamienicy drog moczowych, i teraz codziennego bolu jadra i dyskomfortu z tym zwiazanego, siada psycha i to tak siada, ze nie wiem ile jeszcze wytrzymam. dodam ze mam tez ciagle bole kregoslupa bez powodu i w roznych miejscach. Co ja mam robic? Ten koszmar ciagnie sie od 3 miesiecy. Co chwila cos nowego mi dochodzi, a ja juz nie wytrzymuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej, aby Pana leczeniem zajął się i urolog i najlepiej proktolog. W chwili obecnej mogło jeszcze dojść do zapalenia jąder lub/i najądrzy. Bóle w plecach mogą być objawem zakażenia dróg moczowych (może drobnej kamicy). Nie wykluczone, że też ma Pan zmiany patologiczne w odcinku lędźwiowo-krzyżowym kręgosłupa (do rozważenie badanie RTG). Co do problemów z odbytem i odbytnicą rzeczywiście dopiero badanie rektoskopowe może określić stan tych narządów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Człowieku masz zapalenie gruczolu krokowego i to tyle biegiem do urologa ale oni ci nic nie pomoga Ja przechodzilem przez to samo a te sepy tylko ogoloca cie z kasy Jezeli jesteś z warszawy do idz do docenta szostka który jest urologiem wizyta z masazem kosztuje 100zl i trzeba przez pare miesiecy chodzic do niego 2 albo 3 razy w tygodniu telefon 22 613 27 90 on ci pomoze bo urolodzy zakatuja cie antybiotykamia dolegliwości albo ustapią na chwile albo w ogóle nie ustapia Docent leczy masazami gruczołu krokowego i to jest najlepsza zatajona i nie uzywana przez tych niby lekarzy metoda która na swiecie lecza tylko we francji a do tego kazdyw polsce weterynarz leczy tak psy z zapalenia Ja wiem ze to jest smieszne ale ja chodze przez miesiac i pomoglo mi bardzo a do wakacji powiedzial ze mnie wyleczy i to napewno o jest mój numer gg jak chcesz to sie odezwij to ci powiem co i jak 1912590 pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak to bardzo przykra sprawa z ta choroba ja tez miałem podobne objawy ale po seri lekarst został bol w odbycie bo tego nie leczyłem a bol jader i podbrzusza prawie ustał został lekki dyskonfort. bolu kregosłupa juz nie mam i nadal czesto oddaje mocz i sprawnosc seksualna ma zaburzona

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja sie wyleczyłem...codziennie masaż prostaty, gorąca kąpiel, ćwiczenie mięśni kegla i dna miednicy, długie spacery, bieganie, masowanie stóp-mam do tego przyrząd, prostaforce, wywar z pokrzywy, lasery dwa razy w tygodniu, zastrzyki sterydowe w prostate raz w miesiacu, len soja olej z pestek dyni lipoken cynk, selen, witamia e aspiryna pylek pszczeli, witamina c wyciag z korzenia pokrzywy wyciag z afrykanskiej sliwy i palmy argentynskiej, unikac cukrow, zimna, owocow, dynia, cynk, herbata prostaflos, prostaforce, omnic, majamil, proscar, korzen łopianu,lisc maliny 1. Rad. Bardanae - korzeń łopianu 2. Rhiz. Tormentillae - kłącze pięciornika 3. Cort. Salicis - kora wierzby! 4. Rhiz. Caricis - kłącze turzycy piaskowej 5. Hb. Visci - ziele jemioły 6. Hb. Solidaginis - ziele nawłoci!!!!!!!!!!!!!!!!! 7. Stigmatis Maydis - znamię kukurydzy 8. Hb. Anserinae - ziele srebrnika 9. Hb. Thymi - ziele tymianku teraz jest już okej nie mam zalegania moczu, czestomoczu, bolow, z powrotem pije i pale i nic mi sie nie dzieje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×