Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Usunięcie macicy, twardy brzuch i miesiączka


Gość Danuta z Dębicy

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Danuta z Dębicy

Dzień dobry Panie doktorze. Jestem już 4 miesiac po operacji usunięcia macicy. Do tej pory mam twardy nabrzmiały brzuch i co bardzo dziwne co miesiac plamienia przypominające okres. W ciągu dnia jak troszke pochodze i sie poschylam to brzuch mam wiekszy i bardziej obolały. Prosze o fachową odpowiedz jakie badania powinnam wykonać, co w takim przypadku robić. Bardzo prosze o pomoc gdyż jestem bezsilna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba w tej sprawie udać się na kontrolę do ginekologa, najlepiej do tego który Panią operował. Po całkowitym usunięciu macicy nie powinny występować żadne krwawienia z dróg rodnych. Może warto byłoby jeszcze wykonać badanie USG przezpochwowe. O wszystkim musi zadecydować ginekolog.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 kwietnia miałam operację usunięcia macicy, czuję się nawet dobrze, lecz niepokoi mnie bo dostałam normalną miesiączkę, może trochę mniej obfitą. Ale krwawienie trwa 4ty dzień i jest bardzo wyraźne, z natężeniem w 2 i 3 dniu. Co to ma oznaczać. czy mam się czegoś obawiać i co robić dalej. Byłam tydzień temu u kontroli, lekarz powiedział, że wszystko jest ok. Proszę o odpowiedz. Dziekuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Pana Doktora! Mam takie pytanie - jutro tj. 7 sierpnia jadę do szpitala na usunięcie macicy i przydatków. Problem w tym, że mam jeszcze okres - 4-ty dzień, a zawsze trwa 10 dni (krwotok maciczny). Czy można operować w czasie okresu? Bardzo proszę jeszcze dziś o odpowiedź - z góry dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do pan ktore sa po operacji usuniecia macicy i przydatkow, czy az tak jestescie nieswiadome? choc w dzisiejszym czasie to az niewiarygodne zeby tak myslec ze to miesiaczka, czytalam i sie smialam,choc nie jestem juz osoba bardzo mloda ale takich glupich pytan nie zadawalabym,choc jest sie anonimowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×