Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Preparaty wyciszające depresję


Gość kasia

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie oniewaz jestem za garanica i do lekarza tu nie pojde bi nie znam jezyka czy sa jakies preparaty wyciszajace poniewaz czuje sie ostatnio ciagle zmeczona nic mi sie robic nie chce w nocy bym siedziala w dzien spala brak apetytu sciska mnie w gardle jak sie denerwuje a denerwuje sie bo w kolko wynajduje sobie jakies choroby siedze w domu z dzieckiem nie mam tu znajomych byc moze to dlatego jeszcze na dworzu zimno pada ponuro ciagle mi sie chce plakac czy moge sama cos kupic na wyciszenie prosze o pomoc dziekuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jest to blednik Witam maz ma zapalenie sluzowki zoladka bieze Anesteloc i Lucetam na poprawienie pamieci , od kilku dni zaczol odczuwac szum w uszach dzis bardzo zle sie poczul mial silne zawroty glowy, nudnosci , wymioty, zaburzenie rownowagi, bardzo blady , uczucie potu przy zmianie pozycji zawroty , moje pytanie czy jest to blednik , i czym moze byc spowodowany , czy odstawic Anesteloc jak pomoc . Bardzo prosze o odpowiedz i dziekuje .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anesteloc nie powinien wywoływać takich objawów. Radzę jednak odstawić leki na przynajmniej 24 godziny i okaże się czy objawy u męża ustąpiły. Jeśli nie ustąpią radzę z tym problemem bezpośrednio skonsultować się z lekarzem. Trudno określić co się dzieje bez bezpośredniego badania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×