Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Problem z zsunięciem napletka podczas wzwodu


Gość Kuba

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Od pewnego czasu (ok. 3 miesięcy) podczas wzwodu nie mogę zsunąć napletka. Wygląda to tak jakby żołądź był za duży i nie może *przecisnąć się* przez skórkę. Problem ustępuje, gdy penis jest w stanie spoczynku. Wtedy bez problemu mogę zsunąć napletek, nic nie boli. Próbuje zsunąć napletek w stanie spoczynku, i wtedy doprowadzać do wzwodu, ale gdy penis jest już pobudzony narasta ból w dolnej części żołędzia. Ból ustępuje natychmiast po nasunięciu skórki na żołądź. Stosowałem krem Clotrimazolum, ale nic nie pomaga. Dodam, że wcześniej napletek zsuwał się bez problemu podczas wzwodu i nigdy nie miałem żadnych innych problemów. Proszę o podpowiedź, co może być przyczyną takiego stanu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety trudno cokolwiek napisać bez badania Pana. Najlepiej z tym problemem skonsultować się z urologiem. Może przeszedł Pan niewielki proces zapalny, który doprowadził do zawężenia ujścia napletka lub skrócenia wędzidełka napletka. Zazwyczaj jedynym sposobem leczenia jest zabieg plastyki napletka. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Clotrimazol jest lekiem przeciwgrzybiczym. Jeśli lekarz przepisał ci właśnie tą maść to podejrzewał grzybicę. Najlepiej udać się jeszcze raz do lekarza. Ten stan wygląda na stulejkę być może powstałą w skutek źle leczonego stanu zapalnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli zwężenie nie jest duże, tj. jak nie ma wzwodu to da się ściągać napletek to można próbować go trochę rozciągnąć poprzez zdejmowanie w kąpieli, z oliwką, itp. trochę na siłę ale aby nic nie zerwać. A jeżeli w ogóle nie da się napletka zdjąć bo jest bardzo mały otwór to jedynie zabieg.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam 14 lat i ostatnio zacząłem próbować ściągać napletek. W spoczynku schodzi normalnie ale w zwodzie schodzi do polowy(nie prubowalem dalej bo gdzies czytalem zeby czegos nie uszkodzic, ale schodzil napletek nizej tylko ze wolniej) Sa na to jakies cwiczenia? Jak wiekszosc osob wstydze sie isc do lekarza z takim problemem Nie wiem co z tym zrobic :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam ... mam taki problem podczas spoczynku napletek schodzi poza żołądź bez najmniejszych problemów i spowrotem wchodzi na żołądź też spokojnie ale podczas wzwodu mam małe problemy z zdjęciem napletka z żołędzia wygląda to tak jakby żołądź był zbyt dużo żeby sie przecisnąć przez ciasny napletek ale kontynuując daje rade ściągnąć cały napletek nawet przy wzwodzie ale jak napisasłem wyżej z małymi problemami i gdy chce żeby napletek w czasie wzwodu wrócił na swoje miejsce to nie chce ... jest zaciśnięty za żołędzie i musze mu pomagać palcami żeby wrócił na żołądź byłbym wdzięczny gdyby ktoś mi podpowiedział co z tym zrobić i czy są jakieś szanse żebym mógł to *wyleczyć* w domu samemu a nie operacyjnie ... w razie czego mam 18 lat choć jestem dość mały jak na swój wiek ale to akurat mam po ojcu bo też w tym wieku był mały więc ... czekam na odp z góry dzięki PozdRo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam podobny problem co koledzy wyzej. Nigdy nie mialem klopotow z erekcja lub napletkiem. Zaczelem zauwazac zmiany jakis rok temu, jestesmy z zona aktywna seksualnie para i zdarzalo sie, ze zone kladla sie na mnie doprowadzajac sie do szczytowania poprzez pocieranie lechtaczka o wzwiedzionego czlonka. Po jakims czasie zaczalem zauwazac otarcia na zewnetrznej stronie napletka wiec zaprzestalismy takich *zabaw*. Napletek sie wygoil jednak pozostalo w miejscu otarc cos jakby delikatna blizna dookola calego napletka. Od tego czasu sciagnac napletek podczas wzwodu to koszmar - ale wykonalny. W stanie spoczynku z kolei ciezko mi napletek zalozyc z powrotem na zoladz. Dodam ze jesli sciagne napletek to wyglada jak za ciasna gumka recepturka na przegubie dloni. Jakies opinie panowie???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, mam 27 lat i zauważyłem ze nie schodzi mi cały nalpetek z penisa, a ja wezmę lekko sciagne to mnie nie boli tylko glówka penisa przekrzywia sie lekko w dół jest jaki spozb zeby to ze tak powiem naprawic bez opeacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×