Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Swąd ciała


Gość magda

Rekomendowane odpowiedzi

Witam państwa , pisze do państwa z prożba o podpowiedzenie mi co może być przyczyna mojego problemu... otóż , mam perwnien problem , nie ze swim zdrowiem ,a mojego męża... jest on młody ma 25 lat... od ok 2 lat ma uporczywe swędzenie : pod pachami, pod kolanami , na udach oraz takze na pachwinach i podbrzuszu... jego skora jest tam koloru ciemnego , w nocy strasznie sie poci , probowalismy juz wszystkiego , ale nic nie pomagało... bylismy u 3 róznych dr w miescie , ale wszyscy mowili to jest normalne..... to jest normalne..... i dawali kremu róznego typu... które jak widać nie dawały żadnego rezultatu ! pewnego dnia zauważyłam ze ma zólte białka oczu... strasznie sie przestaszylam i on zreszta tez ! ale myslelismy : to jest napewno od zmeczenia , lecz na drugi dzien nie bylo poprawy , zakupilam mu krople do zmeczonych oczu itp...lcz poprawy widac nie bylo , wkoncu jeden z lekarzy powiedzial ze to moze byc cos z wątroba.... bardzo sie wystaszylismy.... dal skierowanie na morfologie... wynik morfologi ma perfekcyjny jak to lekarz ujął...takz enie wiem co moze byc tego powodem... bardzo sie o niego martwie...dodam ze ma on prace siedzaca... przy komputerze od godziny 9 rano do 18 wieczorem... prosze o jakies porady co mozna zrobic zeby tego swiądu nie miał ? jest to upirczywe poniewaz i ja jak i on budzimy sie w srodku nocy poniewaz on sie zaczyna drapac... nie ma zadnych bóli....itp, stolec normalny czasami żólty , ale wiem ze to od pokarmu bo zawsze mamy taki sam kolor gdy jemy razem. prosze o odpowiedz !!! z góry dziekuje wszystkim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Mam ten sam problem . Co jakis czas swedzi mnie wszystko tz pachwiny , pod kolanami , pod pachami , pod piersiami , czasami przechodzi na szyje . Nigdy nie robilam badan . Ale zauwazylam ze albo mam to jak wezme jakis lek albo jak jestem oslabiona lub chora . I nie wiem co jest przyczyna . Byc moze jestem uczulona na jakis skladnik w lekarswie . rodzilam fwa razy i dostalam znieczulenie i swedzenie sie pojawilo . Przy antybiotyku takze . Teraz od dwóch dni biore paracetamol i znowu sie zaczelo .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×