Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Podskórny bąbel pod żołędziem penisa


Gość Marcin

Rekomendowane odpowiedzi

Mój problem związany jest z następującą sprawą. Pod żołędziem penisa, można powiedzieć, że w skórze napletka mam wyraźny bąbel o rozmiarach ziarna grochu. Kiedy się go dotyka, fizycznie nie odczuwa się bólu, a sam bąbel dość swobodnie porusza się pod skórą pod naciskiem palców. Nie pamiętam kiedy on się pojawił, ale na pewno mam go już kilka lat. Wcześniej nie zwracałem uwagi, teraz mam około 18 lat i zainteresowało mnie to. Wizyta u urologa wymaga czekania w kolejce, a chciałby się już teraz coś dowiedzieć, bo zaczęło mnie to bardzo martwić. Jeśli to coś poważnego to udam się na prywatną wizytę. Proszę o odpowiedź. Dodatkowo pokazuję zdjęcia: http://pokazywarka.pl/et0flt/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Być może to zaczopowany jakiś gruczoł, niewielka torbiel podskórna. Trudno ocenić bez badania. Radzę skonsultować się z tym problemem jednak z urologiem. Jeśli guzek nie zmienia się od kilku lat można w sposób planowy skonsultować się z urologiem (raczej to nic groźnego).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, dzisiaj postanowiłem to na własną ręke przekłuć. Po tylu latach posiadania tego (kilkanaście) czuję się jak nowo narodzony normalnie :D Sterylna igła, lateksowe rękawiczki i woda utleniona - to był mój asortyment. Przekłułem ten bąbelek i trysnął płyn. Teraz już nic nie mam. Warto spróbować, ale bądźcie ostrożni i przede wszystkim STERYLNOŚĆ!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie powrócił do tego samego stanu, ale dziabnąłem chama jeszcze raz. Jak to nie pomoże, to do 3 razy sztuka. Jak za 3 razem ten sam efekt to będe musiał iść na wycięce do lekarza, choć nie chcę mi się totalnie :/ Bezpieczne jeżeli zrobisz to w sterylnych warunkach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×