Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Wystająca kość ogonowa


Gość Monika

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!!! Mój problem jest bardzo bolesny. Nad pupą okolice kr.krzyzowego mam bardzo duza wystajaca kosc,i zbiera mi sie w tym miejscu tkanka tłuszczowa ta kosc bardzo boli.Jesli dluzej posiedze mam problem wstac. Nigdzie sie nie uderzylam,mam to od kilku lat(jak pamietam od zawsze) Ta kosc bardzo utrudnai mi zycie,nie moge nosic paskow bo z tylu odstaje,obcisle ubrania podkreslaja moja wystajaca kosc. Na podlodze nie moge lerzec na plecach bo to mnie bardzo boli i gniecie. Mialam robione USG ale wytlumaczono mi ze moja kosc ogonowa jest w porzadku tylko urosla poziomo,nie wiem co mam przesto rozumiec skoro za dziecka ponoc jej nie mialam(mowi mama) Chcialam podkreslic ze przed porodem uslyszalam od lekarza ze bedzie mnie ta kosc bardzo bolala no i tak bylo. B A R D Z O P R O S Z E dac mi jakoms wskazowke co to moze byc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej. Mam podobny problem, pojawil sie on z 3 lata temu, lezalam na twardym i po paru dniach zauwazylam ze odstaje i mnie bolalo ale myslalam ze to zniknie po jakims czasie i nic:( Utrudnia mi przy roznorodnych cwiczeniach, gimnastyce. Nie zauwazylam zeby ktos mial taki problem, Mam dopiero 18lat i nie wiem co mam z tym zrobic:( Moze wie ktos czy jest jakies inne rozwiazanie tego problemu, na operacje napewno sie nie zgodze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mam ten problem :/ Sama nie wiem co na to poradzić. Byłam u jednej lekarki to sprawdzając stwierdziła że rzeczywiście mi ono wystaje więc dostałam skierowanie do szpitala a tam na usg. Zrobiłam to usg. i poszłam do kolejnego lekarza a on popatrzył tylko na usg nie badając mnie stwierdzając że nic mi nie jest */ Problem w tym że to utrudniało mi życie ,ale z czasem zaczęłam to akceptować i już mam mniejszy z tym problem. Dzięki chłopakowi w sumie bo on sam to zaakceptował i dowiadując się nie uznał mnie za nie wiem jakiś wybryk *) I to dodało mi pewności siebie *) Czasami boli ,ale to dlatego że harata mi to skórę */ I tylko w sumie teraz z tym mam problem */

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×