Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Dziwny guz (małe kulki) w odbycie


Gość Adam 28

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie Od ok roku mam na odbycie 2 wyczuwalne palcem dwie twarde kulki o średnicy ok 4mm a druga ok 1mm, znajdują się one przy samym wylocie z odbytu (od strony pleców jesli mogę tak napisać..) Czuję je tak jakby były pod skórą tylko jedną dziesiątą milimetra.. nie pod jakims grubym płatem skórnym.. Dają o sobie znać raz na 2 tygodnie, bolą gdy się je dotyka. Gdybym miał to je opisać to tak jakby to były naprawdę twarde kulki ktore są pod skórą i dotykając je czuje jak sie przemieszczają.. czuję ich wyraźny kształt (jajowaty). Kolor kulek - biały - nie wiem czemu.. moze przez to ze naciągnięta skóra podczas *badania* Bardzo proszę o pomoc w zdiagnozowaniu, czytalem o ropieniach, hemoroidach i powiem szczerze ze średnio mi to pasuje.. nie krwawią, jedyne co to niekiedy podrażnione powiększają się nieznacznie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie też wystąpiło coś takiego na odbycie od 2 dni borykam się z tym tematem. Będę musiał przejść się pierw do lekarza rodzinnego. Sama zadecyduje i da skierowanie w odpowiednie miejsce. Dodam, że na pośladkach i w innych miejscach ciała występują takie, że tak nazwe kulki pod skóra wcześniej lekceważyłem to, ale będę zmuszony coś z tym zrobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×