Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Wynik badania moczu przy problemie z węzłami chłonnym


Gość Sebastian 1992

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Sebastian 1992

Czy ten wynik jest Ok? (Mam problem z węłzłami chłonnymi.) Barwa - zołty przejrzystosc - przejrzysty Cukier - ujemny Bilirubina - ujemny Ciała Ketonowe- ujemny Ciezar własciwy - 1,028 doczyn pH - 5,5 Białko - 100,00 mg/dl Urobilinogen - 0,2 U/dl Azotyny - ujemny Leukocyty - ujemny Krew - ujemny MIKROSKOPOWY OSAD MOCZU Nabłonki płaskie - pojedyncze w prep. Leukocyty - 2-3-4 w. pw Śluz - bardzo obfity Bakterie - (++) Szczawiany wapnia - (+++) Proszę o pomoc!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy stan zapalny moze powodowac powiększenie węzłów chłonnych.forcid i lakcid były na stan zapalny dróg moczowych/antybiotyk i osłona/,esberitox N na wzmocnienie ukladu immunologicznego.co do Klarmin 500 i Probiolac/antybiotyk i osłona/,nie są odpowiednie do leczenia dróg moczowych.też nie leczą węzłów.W jaki sposób stwierdzono powiększenie węzłów chłonnych,Na początek wizyta u urologa/powiadomić o węzłach/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Sebastian 1992

Bylem u lekarza pierwszego kontaktu bo poczulem male zgrubienie w prawej pachwinie. Dal mi leki i powiedzial ze mam zrobic badanie krwi i przyjsc za miesiac ale nie mowil nic ze mam przestac uprawiac sport (trenuje pilke nozna) mimo brania lekow wezel powiekszyl sie. Dostalem wlasnie dzisiaj skierowanie do poradni hematologicznej. Wyniki krwi wychodzily mi dobrze jedynie ten mocz wyszedl zle. Mam tez skierowanie na USG. CO robic dalej i co to moze byc :( ? Ja juz sie zalamywac zaczynam normalnie. Prosze pomozcie mi.!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Owe zgrubienie mogło powstac przy urazie spowodowanym uprawianiem sportu.Badanie USG wykaże,konkretnie co tam jest.Badanie u lekarza hematologa jest potrzebne/skoro wyniki krwi są dobre,to nie ma co się przejmowac/,pokazać USG,wynik z badania krwi i moczu.Hematolog na podstawie USG i mówiąc obrazowo,palcami stwierdzi co jest tym zgrubieniem.Wszystkie te badania są bezbolesne.Sportowcy bardzo często mają bóle pachwinowe,np Boruc.Nie ma powodu do strachu,skończy się na leczeniu antybiotykiem celowym.Do czasu wizyty u lekarza dobrz jest wstrzymac się z uprawianiem sportu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Sebastian 1992

Juz nie trenuje od 1,5 miesiaca i bralem antybiotyki lecz nie pomogly. Badania krwi ok ale mocz nie. Sadze ze to węzły chłonne a nie jakis góz od uderzenia zreszta lekarz sam powiedzial. Boje sie ze moge miec chłonniaka lub cos innego :( nigdy wczesniej nie mialem takich problemow ze zdrowiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Sebastian 1992

Nie uwazam sie za lekarza, ale mysle ze kazdy inny bedacy w takiej sytuacji jak ja troche panikuje. A co do clonniaka to oczytalem sie na internecie ze wlasnie w wezlach chlonnych on jest i sie obawiam chyba normalne ze czlowiek sie martwi o swoje zdrowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×