Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Powiększający się guzek pod skórą penisa


Gość Tomasz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mój problem zaczął się jakieś 2 miesiące temu. Podczas wzwodu wyczułem guzek (* 3mm) pod skórą penisa. Podczas spoczynku natomiast trzeba było się mocno natrudzić, żeby go znaleźć (był praktycznie niewyczuwalny). Znajduje się po jego lewej stronie, około 1cm pod żołędziem. Guzek nie bolał podczas dotykania, nie był widoczny, można go pochwycić palcami i poruszać nim w niewielkim obrębie. Byłem z wizytą u urologa, który stwierdził jakąś zmianę, ale nic nie mógł na ten temat powiedzieć (jak już powiedziałem - w stanie spoczynku członka mogło się wydawać, że przesadzam z problemem). Dodał, żebym zgłosił się gdy guzek się powiększy, co ma miejsce teraz (choć nie jest bardzo duży, tak około 0,5 cm). Nadal mnie nie boli podczas dotyku, podczas wzwodu widać już jednak uwypuklenie na członku. W stanie spoczynku guzek nadal zmniejsza się, ale łatwiej go już odnaleźć. Wyczułem też podczas wzwodu żyłkę, która prowadzi do tego guzka i na nim się kończy. Jest wówczas nieco twarda, po wzwodzie twardość ustępuje, choć żyłkę nadal można wyczuć. Podczas spoczynku członka czuję także coś w rodzaju lekkiego swędzenia (nie jest ono uciążliwe). Umówiłem się z wizytą, jednak pozostało jeszcze kilka dni, a umieram ze strachu. Czy to coś poważnego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×