Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Ból obu jąder


Gość Piotr W.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam , mam 21 lat. Odkad pamietam 3-4 lata mialem bolace przy dotyku prawe jadro , nigdy sie tym nie interesowalem do czasu gdy nasluchalem sie o rakach jadr i tym podobnym. Postanwilame pojsc do lekarza , ten zbadal rekoma i powiedzial ze nie wyczuwa zadnych zgrubien, bol nie jest tepy wiec nie moze to byc rak, zrobil rowniez badanie moczu. Troche mnie uspokoil ale jadro ciagle bolalo. Minelo pol roku od mojej wizyty u lekarza i ten sam bol czuje teraz na lewym jadrze , wiec bola dwa.. tzn to nie jest bol calego jadra ale jego gornej czesci nie potrafie tego opisac. Czuje dyskomfort podczas chodzenia w luznych bokserkach bo gdy siedze w jeansach. Przeszukalem forum ale nie znalazlem podobnych objawow, na pewno nie tak dlugo trwajacych bo prawe jadra tudziez najadrze jak juz wspominalem boli mnie pare lat , lewe od pol roku. Czasami tez czuje bol w podrzuszu raz z lewej strony raz z prawej, tak na linii prosjte z jadrami. Mialem kiedys spodziectwo i operacje w wieku 4 lat jesli to moze miec jakies znaczenie.. Mieszkam w wielkiej brytanii lekarze tutaj sa dosc niekompetentni ale bede nalegal na badanie USG. Prosze mi poweidziec czym to moze byc spowodowane zebym podsunal to lekarzowi bo nie sadze ze on ma pojecie o czym w ogole mowie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trudno mi określić bez badania co to może być. Najlepiej, żeby Pana w tej sprawie skonsultował urolog. Być może problem nie tkwi w samych jądrach lecz w powrózku nasienny, gdzie mogą lokalizować się żylaki dające właśnie objawy takie jak Pan opisuje. USG jąder z Dopplerem powinien dokładnie wyjaśnić sytuację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Sebastian

Witam Dziś będąc u dziewczyny, leżeliśmy na sobie, raz ona na mnie raz ja na niej, no i uciskała mi jądra ale mnie to nie bolało tak, ale wracając do domu, zauważyłem że te jądra są tak jak by niżej i obok lewego jądra jest coś takiego jak sporawa napuchnięta gródka jest z 8 razy miejsza od jądra, i tak w ogóle czuje ucisk w jądrach, proszę o szybko odp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×