Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Kłucie w podbrzuszu i odbycie


Gość Dominik

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam 29 lat i pragne sie zwrocic z prosba o probe udzielenia mi odpowiedzi na pytanie dotyczace bolu podbrzusza i odbytu. Mianowicie od okolo miesiaca odczuwam bol w podbrzuszu tuz nad lonem i w chwili tego *klucia* towazyszy temy przeszywajacy bol w odbycie. Jakis czas temu stwierdzono u mnie lekko powiekszona prostate, jednakze wowczas nie towazyszyl temu zaden bol. Wybralem serie antybiotyku Nolicin. Bol pojawil sie pozniej. Obecnie we wlasnym zakresie aplikuje sobie doodbytniczo jeden czopek Diclofenac przed snem. Bol nieco ustapil, jednak pojawiaja sie cykliczne nawroty. Wykinalem badanie USG jamy brzusznej oraz prostaty i wszystkie narzady wydaja sie byc w porzadku. Pecherz takze bez zmian. Badanie urynologiczne rowniez nie wykazalo zadnych symptomow wskazujacych na drogi moczowe. Prosze o ewentualna rade odnosnie zalecanych dalszych badan. Wiem, ze zdiagnozowanie problemu oparte na subiektywnym opisie bedzie praktycznie nierealne, jednak z gory serdecznie dziekuje za namacalne chocby okreslenie przyczyn mojej przypadlosci. Pozdrawaim, Dominik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam takie krótkie mocne kłucie w prostacie i czasami w cewce albo nad odbytem raz mnie bolało w cewce przy napinaniu mięśni podczas oddawania moczu tak z godzinę po masturbacji.te bóle mam to zaraz po masturbacji albo i pozniej. chce skonczyc z masturbacją. mam 16 lat. nie wiecie co to może być? pliiiis pomóżcie! dodam, że choruje na nerwice (nie byłem na badaniach ale to wiem) i w okresie niemowlęcym miałem powazne problemy neurologiczne. BŁAGAM O POMOC!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×