Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Usunięcie tętniaka aorty brzusznej


Gość iskmon

Rekomendowane odpowiedzi

Proszę o pomoc i udzielenie informacji, gdzie (do którego szpitala w Polsce) nalepiej udać się na zabieg usunięcia TĘTNIAKA AORTY BRZUSZNEJ odcinek końcowy (srenica 37mm) u 68 mężyczyzny. Najlepiej na zabieg wewnątrznaczyniowy, jeśli w ogóle jest to możliwe. Czy taki zabieg podlega świadczeniom w ramach NFZ i czy czeka się na niego latami? Proszę o pomoc w znalezieniu drogi do wyleczenia naszego Taty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość ciernik 0

15.01.2009r.mialem operacje tetniaka aorty brzusznej 4,6mm w Klinice Naczyn w Katowicach ul.Francuska.Jestem bardzo zadowolony z opieki lekarzy i pielegniarek.Do domu zostalem wypisany 7 dni po operacji.Mam 66lat. po 24 dniach od operacji czuje sie dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anatol

Operację na tętniaka wykonują w szpitalu naczyniowy Wrocław ul. Kamińskiego 73a doktor Ględziak. Mam 53 lata jestem miesiąc czasu po operacji usunięto mi tętniaka który miał rozmiary 14 cm długi szerokość 6 ..początkowe 5 dni są najgorsze Są tak dobrze specjaliści, że nie dadzą umrzeć ..jestem zadowolony, że miałem takich dobrych specjalistów. Pozdrawiam i życzę powodzenia !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Janusz

Byłem operowany na tętniaka tętnicy brzusznej we Wrocławiu na Kamieńskiego przez doktora Ryszarda Grendziaka.Wysokiej klasy specjalista w chirurgii naczyniowej. Dobry szpital, specjaliści i personel. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, wykryto u mnie tętniaka kręgosłupa. Jest coś takiego w medycynie? zazwyczaj w internecie się czyta o tętniakach mózgu czy tętnic udowych. Proszę napisać jaki szpital jest dobry i nie mam negatywnych opinii. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×