Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Spuchnięty napletek


Gość Michał

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, Mam 18 lat, przez całe moje życie nie miałem żadnych problemów z penisem. Nie byłem obrzezany, miałem dość długi napletek, który jednak schodził dobrze. Pewnego dnia na moim żołędziu znalazły się czerwone, ledwo widoczne kropki. Po 2 - 3 dniach problem zniknął, jednak mój napletek dziwnie spuchł, jeśli mogę tak to nazwać. Ogólnie skóra na żołędziu i napletku zrobiła się taka jakby gładka, zupełnie tego nie poznaję. Przez te zmiany napletek ściąga się trudniej niż się ściągał (chociaż nadal problemów nie mam). Czy może być to coś w stylu słabej stulejki? Ale tak z dnia na dzień, czy to możliwe? A może coś innego? Proszę o szybką odpowiedź. Dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam w problem z którym nie mogę sie uporać otóż wczoraj gdy chcialem oddac mocz zauważyłem ze napletek jest poza zołądzią i nie dało sie go spowrotem naciągnąć a dziś jest napletek caly spuchły i gdy go dotknę to boli wygląda jak napompowany poza zoładzią. prosze o pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień Dobry.. od soboty zrobił mi się pod głowką takie coś spuchniętego.. i strasznie boli.. i nie wiem co z tym zrobic.. a napletek nie jest caly czas na grzybie tylko sciagniety i cale spuchnięte .. moge wiedziec co mi dolega ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie mam taki sam problem co u Mateusza wyżej.. napletek jest poza żołędziem i nie idzie go przywrócić poza grzyb..*/ i cały jest spuchnięty wokoło.. co to może być.. mam już tak od soboty do dziś.. a rodzica się wstydzę powiedzieć..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam 16 lat, dzisiaj rano jak wstalem poszlem do toalety i sie wystraszylem gdyz moj napletek byl spuchnięty(była gruba ale miękka zarazem).Nic nie bolał,nie bylo problemu z oddaniem moczu. Jedyne co zauważyłem to czerwoną kreske pod żołędziem. Po poludniu juz wszystko wróciło do normy. Czy moze mi ktoś powiedzieć co to było bo nigdy takiego czegos nie mialem, może to przez masturbację?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krzysiek

a co jesli po stosunku napletek puchnie na kilkanascie godzin nastepnie wraca do normy, wczesniej tak nie amielm, dopierdo po tym jak podczas stosunku doszlo do naciagniecia i pekniecie wedzidekla

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wróciłem z wycieczki chciałem sie umyc patrze a tam zołedz bardzo wielki zołędz suwam napletek jest bardzo gruby i miekki przestraszyłem sie nie wiem co robic */ Wstydze sie isc z tym do lekarza */

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×