Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Przewężenie skóry na penisie


Gość Kuba

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Przez długi czas było wszystko w porządku, jednak po współżyciu z dziewczyną pojawiło się na penisie pewne obtarcie, prawdopodobnie przyczyna była prezerwatywa. Wszystko byłoby ok, gdyby to obtarcie z czasem się nie zwężyło. Skutkuje to tym, że nie jestem w stanie zdjąć skóry z napletka, bo owe przewężenie przeszkadza. Próbowałem rozciągnąć skórę w owym miejscu, jednak przynosi to jeszcze gorsze efekty. Skóra w tym miejscu po prostu straciła swą elastyczność. Co mogę z tym zrobić? Póki co staram się ograniczać do zera aktywność seksualną i nawet specjalnie nie dotykać skóry w tym miejscu, jednak poprawy nie widać. Co powinienem zrobić, żeby jakoś to zaleczyć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mimo wszystko chciałbym jeszcze poczekać. Ciekawi mnie, czy ktoś mógłby mi polecić jakąś maść przyśpieszającą gojenie. Istotnie możliwe, że dalej jest to stan zapalny. Jednakże jest to takie miejsce, że trudno to zaleczyć..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mialem podobną sytuacje. Owe przewężenie jest spowodowane nadmiernym tarciem .Doradzam w przyszłości stosowania nawilżaczy.Proszę się nie martwić, dolegliwość po tygodniu minie.Jednak nie należy współżyć a tym bardziej nie należy marszczyć Freda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam podobną sytuacje. Jestem w stanie zdjąć skórą z napletka, ale we wzwodzie to przewężenie powoduje ból i przeszkadza szczególnie przy zakładaniu prezerwatywy. Skóra w tym miejscu po prostu straciła swoją elastyczność. Co powinienem zrobić, żeby jakoś to zaleczyć? Do jakiego lekarza się udać: dermatologa, urologa ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×