Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Operacja wypadającej rzepki z kolana


Gość Ania

Rekomendowane odpowiedzi

Mam na imię Weronika mam 16 lat i już 4 raz miałam zwichniętą rzepke, obecnie noga jest w stabilizatorze i za każdym razem ten sam ból jest to nie do zniesienia.. moim zdaniem operacja jest tu niezbędne potrzebna.. za niedługo mam wizyty u ortopedy I mam nadzieję że mnie w końcu skieruje.. Ale czy operacja jest dobrym rozwiązaniem czy da mi To coś? Czy po operacji będę w pełni sprawna

Proszę o szybką odpowiedź;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem po rekonstrukcji troczka rzepki która wypadała notorycznie. Od maja b.r do lipca czyli do operwcji wypadła mi z 20 x !!! Zniszczona chrząstka do 4 stopnia na 4 możliwe. Nie zwlekajcie latami bo jak was dopadnie jak mnie nawykowe zwichanie to sobie zniszczycie kolano w 3 miesiące tak jak ja. I teraz po rekonstrukcji MPFL jestem 4 miesiące. W kolanie pełny wyprost, zgiecie ok 130 stopni ale dalej walczę u fizjo o większe. Rzepka na razie się trzyma na miejscu. Stabilizator na 30 dni , kule na 6 tygodni. Mam 32 lata. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też niestety jakiś czas temu przytrafił mi się paskudny uraz  w czasie biegania ... Szkoda gadać , bo tegoroczne święta nie zapowiadają się zbyt optymistycznie . Potrzebuję namiarów na jakieś solidne stabilizatory . Możecie mi coś konkretnego doradzić w tym temacie ? proszę o pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a słyszałaś o stabilizatorach OPPO? w razie czego możesz tutaj sobie ogarnąć temat https://sklep.farmedica.pl/117-stabilizatory-oppo  Mnie kiedyś potrzebna była orteza na biodro, ponieważ podobnie tak jak Ty w trakcie uprawiania sportu dostałam fatalnej kontuzji. Tę markę polecił mi lekarz.  Z własnego doświadczenia wiem, że takie stabilizatory naprawdę wspomagają rehabilitację i dodatkowo są bardzo wygodne w trakcie codziennego użytkowania. Mnie na przykład w ogóle nie przeszkadzały w normalnym chodzeniu itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a słyszałaś o stabilizatorach OPPO? Mnie kiedyś potrzebna była orteza na biodro, ponieważ podobnie tak jak Ty w trakcie uprawiania sportu dostałam fatalnej kontuzji. Tę markę polecił mi lekarz. Z własnego doświadczenia wiem, że takie stabilizatory naprawdę wspomagają rehabilitację i dodatkowo są bardzo wygodne w trakcie codziennego użytkowania. Mnie na przykład w ogóle nie przeszkadzały w normalnym chodzeniu itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×