Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Mały penis w wieku 15 lat


Gość Marek

Rekomendowane odpowiedzi

Mój członek w spoczynku ma jedynie 7 cm. W stanie wzwodu około 10 cm, a w obwodzie 11 cm . Czy mam się niepokoić? Czy powinienem skonsultować się z lekarzem? Moi koledzy mają większe penisy niż ja . Wstydze się rozebrać w szatni np. na pływalni. I jeszcze jedno ze względów religijnych od miesiąca się nie masturbuję. Mimo to nie miałem jeszcze polucji, czy to normalne? Nie mam też mutacji głosu... Od tego czasu jestem nerwowy, niespokojny. Jest to chyba związane z tym, że nie mogę rozładować napięcia seksualnego.... Proszę o poradę .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

patrz strona: http://pl.wikipedia.org/wiki/Rozmiary_pr%C4%85cia_cz%C5%82owieka http://www.penis.com.pl/penis__wielkosc/ Jesteś jeszcze młody okres rozwoju narządów płciowych jeszcze nie został całkowicie zakończony. W przypadku wątpliwości należałoby z tym problemem po poinformowaniu rodziców udać sie bezpośrednio do lekarza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

staryyy nie przejmuj sie! ja w wieku 14 lat tez chcialem miec *duzego* ale na serio przyjdzie na to czas.. jak mialem 14 lat to mialem z 9-10 w spoczynku i z 13 w wzwodzie a teraz mam 15 i mam z 13-14 spoczynku i 16-17 w wzwodzie.. mialem ten sam problem bo presja, dziewczyny itp ale nie martw sie.. bedzie git *)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Buhhaahaha ale beka [Anonim &#8226* kilka miesięcy temu Mam prośbę czy mógłby mi ktoś wysłać zdjęcie swojego penisa o czywiscie podać wiek będę bardzo wdzięczny. Mój GG: 40232653 ] ghahahahaah

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak macie penisy po 15-18cm to moze srednia krajowa nam wzrosnie. A tak wogole to srednia krajowa to 13 -15cm , i ty sie nie martw i nie sluchaj tych matolow. Jakas dziewczyna powinna sie wypowiedziec to odrazu byscie pomniejszyli te kutady.o 5cm .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość dobry człowiek krwy

weźcie się je***jcie w łeb dzieciaki 11 lat i 30 cm aha spoko , ale czemu za trójką to zero ? a ty ziomus się nie przejmuj mam tyle co ty i jestem w tym samym wieku i się nie przejmuję bo do ok 21 roku życia trwa dojrzewanie . *)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość 123jewalićpsy

Siema, kurde serio jak wszyscy macie fiuty po 18 cm to czemu sred nią krajowa to 13-15 ja w zeszłym roku miałem problem bo w wieku 14 lat z 8-9 cm a teraz nawet nie wiem kiedy ale mam 12  a ja jeszcze nawet dojrzewać nie zacząłem i mi jeszcze urosnie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×