Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Żołądź penisa zrośnięty z skórą


Gość *p

Rekomendowane odpowiedzi

Siema mam 15lat i mam problem z penisem otuż jak jest żołędz to on jest zrośniety z skórą i podczas gdy mam zwód na początku cieżko było sciągnąć ze skórki teraz juz schodzi ale cieżko ale widać ze to nie zejdzie ponieważ jest zrosniete z żołędziem prosze o pomoc co z tym zrobic w miare szybko zapodam foto w ktorym miejscu jest to zrośnięte

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez badania się nie obejdzie. O tym problemie należy poinformować rodziców i z nimi udać się bezpośrednio do lekarza. Stan opisywany przez Ciebie może świadczyć o stulejce. Stulejka wymaga leczenia operacyjnego. Najlepiej, żeby zbadał Cię chirurg. On zadecyduje o dalszym sposobie postępowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak mam zwód to na środku zołędzia w dolnej czesci jak naciągne poprostu zdjemne ze skórki to do skótki z żołędzia idzie mi taki paseczek skórki i on to wszystko blokuje chyba mi sie wydaje ze to jest napletek ale niewiem w poniedziałek dam link z zdjeciem jak to wygląda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ten co to miał

Albo mylisz to z wędzidełkiem albo porpstu masz przyklejenie napletka do żołędzia, miałem i to i cholernie się bałem samego faktu jak i iść z tym do urologa z rodzicami bo nie mam 18 lat. ściągaj to na siłe i po pewnym czasie się urwie. Nie bój się, to nie boli, ja miałem przyrościęte paseczkami po 3-4mm w dwóch miejscach i odkleiło się po paru stosunkach bez prezerwatywy, siła tarcia poprostu sama to zrobi, miejsce po oderwaniu będzie lekko czerwone i mogą się pojawić 2-3krople krwi, a na tym koniec. Po 2 dniach nie masz już nawet czerwonego znaku. Polecam spróbować bo lepiej tak niż iść do urologa i ucinać to skalpelem na znieczuleniu miejscowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema mam pewien problem.Wszyscy wiedzą jak wygląda dobrze wyrzeźbiona główka penisa ? Moj penis jest wyrzeźbiony z tyłu główki a z przodu jest złączony ze skórą.Wiecie ocb z tym czymś ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie, w sprawie tego sciągania skroki na siłe jest racja. ja robiłem tak samo, boli, ale warto pocierpieć...nie sciągajcie całego na raz, tylko po kawałku(najpierw ćwiartke, potem poczekajcie az sie wygoi i nie bedzie bolało( 1,2dni) i potem znowu cwiartke...i potem juz zglowy po tygodniu bedziecie miec///// a teraz moj problem... otoz mi skorka schodzi podczas wzwodu za zoladz ale dalej sie nie da i boli... węzideło jest napiete, i wrecz wygina zolodz w swoja strone...prosze o pomoc kogos kto sie zna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem dość młody i nie wiem czy powinienem się udzielać ale myślę że jednak bardzo warto zapytać. Inni w moim wieku powinni miec skórę z prącia ściagniętą. Gdy ja to próbuje ją ściągnąc ta skórki jest jak by sklejona z moim penisem. Wygląda to tak jak by ona przywarła do tak zwanego żołędzia. Myśle, że to niezainteresowanie się rodziców tym gdy byłem znacznie mniejszy. Nie wiem jak postępować i nie wiem z tym zrobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Michał

Witam. Mam 14 lat i mam spory problem z napletkiem. Zauważyłem, że jest zrośnięty z żołądziem po dolnej stronie penisa, mało tego nie chce zejść. Podczas wzwodu gdy go naciągne ledwie widać *dziurkę* w żołądziu. Czytałem na różnych forach, że pomagają *ćwiczenia* typu rozciąganie napletka itp. Proszę o pomoc. Z góry dziękuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Max 90

Słuchaj kolego.Czy podczas wzwodu możesz ściągnąć skórkę i ile? Czy podczas masturbacji samoczynnie schodzi skórka z żołędzia? Czy wogóle dajesz radę coś zciągnąć gdy jest wiotki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Moj problem polega na tym iz po jednej stronie zoledzi napletek jest z nim chyba zrosniety . Co zrobic z tym fantem ? Oto zdjecie : http://www.imagic.pl/files/view/20207/DSC00628.JPG Dostalem porady, aby probowac oderwac ten napletek w cieplej wodzie. No i troszke sie udalo, czesc zeszla. Oto zdjecie : http://www.imagic.pl/files/view/20207/DSC00642.JPG Zaczerwienienia to miejsca , gdzie udalo sie odlepic napletek. Co zrobic aby caly napletek sie odlepil ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam 18 lat i cześć napleta przyrosła do zolędzia od dolnej strony penisa. Co zrobic w tym przypadku, zwrócić sie do specjalisty o przeprowadzenie zabiegu? (przez to nie chce zejść caly napletek). Dziękuje z góry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość przyjaciel

siemka wszystkim mam ten sam problem co wiekszość z was, napletek na mojim penisie jest zrosniety z żołedziem i mało co schodzi z żołedzia próbowałem kilka razy pod ciepłą wodą to naciagać ale nic sie nie stalo i nie wiem zy powinienem isc z tym do lekarza czy dalej probowac bo to jest dosc duzo zrosniete

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

elo ja mam ten sam problem ale sklejony jest przy końcu napletka i próbowałem na siłę i tylko rozerwałem górną część skórki i to straśnie boli a co do żyletki nie polecam 1 zły ruch i papa penisku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm ja mam 23 lata i zaczelo mnei martwic czy od dolu skora do glowy penisa musi byc tak przyczepiona.. to nie jest przyklejone tylko tak to jakos rosnie.... nie wiem czy to tak musi byc czy nie */ mysle ze skoro naturamnei takeig ostworzyal to chyab musi to zostac.. */ do lekarza nei pojde bo nikomu sie nago nie pokazuje tylko mojej dziewczynie :D a ona sie na tym nie zna bo jestem jej pierwszym i ostatnim... heh...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×