Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Żołądź penisa zrośnięty z skórą


Gość *p

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Poprostu ja

Siema. Ja tak mialem ze po jednej stronie zoledzia mialem skorke od dolu przyklejona ale pare razy(okolo 1 rozciagania naplek wszystko sie odkleilo) teraz mam tylko (moze to naturalne.? Nie wiem.) paseczek ciekiej skorki idacej od samej cewki moczowej (dziurki) az do skory na penisie. Czy to naturalne.? Prosze o odp. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam mam taki problem a zarazem nie pewnosc.sprawa jest taka ze mam taki cieniutki paseczek prowadzoncy od dziurki do skurki penisa.cz to naturalne czy trzeba cos z tym zrobic i czy ten paseczek nie blokuje wzrastaniu dlugosci penisa.Mam 16 lat i nikomu tego z rodziny nie mowilem prosze o odp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam taki problem, do mojego żołędzia blisko cefki moczowej jest przyczepione coś takiego jak skóra wygląda to jak nić i właśnie to mi przeszkadza w sciągnięciu całej skóry na dół aby było widać cały żołądź czy to samo się odlepi (oderwie) czy muszę zgłosić to do specjalistów.?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elo mam 13 lat i mam problem ten sam co wy chciałbym udać sie dolekarza ale bardzo się wstydzę . Napewno da mi skierowanie na zabieg , a mi sie po jakiś tam zabiegach biegac niekce . Matko pomużcie co mam zrobić jak to odcionćto jest cienkie ale boje sie tego odcinać ponieważ moge sb. zrobić krzywde .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema. Mam 17 lat i miałem podobny problem co wy. Skóra napletka przyrosła mi się do główki penisa od spodu. Jak byłem mały miałem robiony zabieg polegający na oderwaniu tej skóry. Choć to było dawno temu to pamiętam straszny ból do dziś. Dzisiaj gdy penis jest wiotki wszystko jest git. Skóra ładnie schodzi do końca z moją pomocą, jednak gdy penis wiotki nie jest żołądz samoczynnie nie chce się odsłonić i niestety tez potrzebna jest moja pomoc. Skora schodzi ale nie do konca, gdy zejdzie tak ze głowka jest odslonieta dalej nie chce zejsc a chyba powinno. Blokuje to wszystko takie pasek skóry szerokości 5 mm moze wiecej przyrosniety do spody żółędzia. Chciałem sie zapytac czy mozna cos na to poradzic? Z góry dzieki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema mam podobny problem. Pomijając to że chyba mam za krótkie wedzidełko to gdy jest zflaczaly i sciagam skórkę z jednej strony może ona zejść całkiem tak z zoledzia ale z drugiej strony mniej więcej w polowie zoledzia jest zlaczona z nim. Co robić ? Tak jak czytałem samemu delikatnie ja odrywać cży iść do urologa? Trochę się boję bo mam 15 lat i nigdy nie ściąganąłem jej całkiem i boję się że moge mieć tam jakieś zakażenie cży coś podobnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć mam 13 lat i też mam ten problem. Penis obciąga się do połowy, a pomiędzy żołędziem a skórką jest 5 mm paseczek. Gdy obciągam do połowy (bo tylko tyle się da) penis się krzywi przez ten paseczek wyraźnie widać. Poza tym mam dziwny biały osad co dzień. Wygląda mi on na brud. Czy to jest normalne? Penisa udało mi się obciągnąć do końca podczas masturbacji. Odkryłem że jak długo walisz i myślisz o... stosunku zaczyna przyjemnie boleć. Lecz to trwa krótko. Po tym odczuwam niezbyt przyjemny ból i jeżeli nadal chcę walić muszę napiąć mięśnie i staję się cały spocony. PROSZĘ POWIEĆCIE czy to normalne podczas masturbacji? Czy znowu coś nie tak? Panicznie boję się lekarzy, urologów itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema mam 14 lat ma ten sam problem, ale nie martwcie się trzeba tylko to zciągać najlepiej codziennie (trochę to boli) lub tak jak wyżej napisał o masturbacji, Wiktor nie wiem czemu tak ci się robi ale się nie przejmuj :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema jestem bartek lat 13 ludzie mam taki problem (przepraszam ale nie znam nazw nie interesuje się tym) gdy korzystałem z toalety zauważyłem że pod miejscem z którego leci mocz skóra zrasta się z żołędziem. próbowałem oderwać ale boli i panicznie boje się co z tym zrobić. Proszę o jakieś konkretnę rozwiązanie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość WiktorZnawca

Witam, co z ta skorka przylepiona do zoledzia musicie zrobic tak ze. Bierzecie ciepla kąpiel i powoli ale zdecydowanie zciagacie ta przyczepiana skorke. A bedzie troche bolec. Bialy nalot to resztki moczu. MYSLE ZE POMOGLEM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ja mam na imie Marcin i ma taki problem że na penisie z tego miejsca co wylatuje mocz ma taki czerwony wystający czubek i on jest przyczepiony takim cienkim paskiem do skóry próbowalem to oderwac ale bardzo boli panikuje niewiem co robic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Pomocy123

Siemanko mam do was jedno pytanko mam 14 lat. Żołądź zrusł mi się z skórką jak (masturbowałem sie ) to troche zeszło ale lewa połowa nadal się trzyma co mam zrobić?? Wstydze sie powiedzieć rodzicą , maiłem stulejke jak coś. Ps. Mam 14 lat i nadal mi nie urusł mam ok. 5-6cm czy urośnie jam tego nie zdejme?! Pomocy !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sklejony napletek z żołędziem.
Witam. Mam na imię Dawid i mam 13 lat. Mam problem z penisem, ponieważ to wygląda mniej więcej tak, że 
napletek przyklejony jest po lewej strony żołędzia, a po prawej już nie. Wtedy mogę ściągnąć napletek dosłownie pod żołędzi.
Czy są jakieś specjalne "domowe" sposoby, aby to się odkleiło? Jak to zobaczyłem to sie przeraziłem i postanowiłem, że sprawdze na różnych forach. I na jednych pisz, że "Nie obejdzie się bez operacji" a na drugich "ćwicz penisa tak aby to sie odkleiło".
I teraz nie wiem czy się bać operacji, czy ćwiczyć to aż się odklei.
POMOCY!


P.S.
Sczerze, to wolę napisać o tym tutaj niż powiedzieć o tym rodzicom. Jeżeli nie będzie wyjścia to jakoś zbiorę odwagę, bo nawet przy rodzicach to jest wstydliwy problem...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem:

Zsuwam napletek

I wtedy patrze że do ,,żołedzia mam przylepiony napletek''

Mam wrażenie że ona przyrosła prosze o pomoc 

Jestem nieśmiały I boje sie powiedzieć rodzicom.

I nie chce przez przypadek tego pogorszyć.

Prosze o pomoc kogoś rozsądnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość KsawciuPL
W dniu 24.01.2019 o 15:39, Gość Michał napisał:

Mam problem:

Zsuwam napletek

I wtedy patrze że do ,,żołedzia mam przylepiony napletek''

Mam wrażenie że ona przyrosła prosze o pomoc 

Jestem nieśmiały I boje sie powiedzieć rodzicom.

I nie chce przez przypadek tego pogorszyć.

Prosze o pomoc kogoś rozsądnego.

Wiesz co.Musisz powiedziec o tym rodzicom.Ja miałem to samo i powiedzialem rodzocom.Poszedlem do urologa a potem mialem zabieg.Oddzielili mi skorke od żołędzia i jest git.Napletek zdejmuje do końca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Spoko gość

Miałem to samo. Jestem w twoim wieku problem jest jak najbardziej rozwiązywany. Zależy od miejsca zrośnięcia ile razy będziesz miał wykonywany zabieg. Kontakt e mail-  piotrmarcinski10@gmail.com Skontaktuj się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krótkie pytanie, czy to normalne że dotykanie całego żołędzia jak i w SZCZEGÓLNOŚCI tego krótkiego paseczka jak i zrośnięcia penisa i napletka panicznie boli? Bo jeśli tak ma być to jeb*e mnie to wszystko, nie zamierzam genitaliami przed nikim świecić bo nie jestem nie wiadomo jakiej orientacji żeby tak robić

Jeżeli chodzi o naprawę tego cienkiego czerwonego paseczka bo to chyba nie normalne to w grę wchodzą tylko i wyłącznie domowe sposoby 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×