Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Chyba brak problemu z penisem


Gość Michał

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Michał Kobylnica

Witam mam takie pytanko, gdy byłem maly mialem problemy chyba ze stulejka, tzn nie moglem sciagnac napletka z penisa ale tylko w czasie wzwodu, w czasie spoczynku nie bylo problemow, teraz juz jest lepiej, w czasie wzwodu napletek schodzi ale po paru probach, nie od razu, na poczatku leciutki bol ktorego prawie nie czuc a potem juz jest gladko, czy wszystko jest teraz ok??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

maiłęm ten sam problem.W czasie spoczynku nie mogłem zdjąć napletka do rowka żołędnego nie wspomne o wzodzie. powiedziałęm mamie.Mama powiedziała żebym ćwiczył w miseczce z ciepłą wodą.Bardzo sie tym przejmowałem bo nie chciałem mieć operacji.Po tygodniu napletek zszedł cały do rowka żołędnego i byłem uradowany potem po 2 tygodniach było coraz lepiej iz lekką siło ale to niewielką schodził w zwodzie. Moim zdaniem nie zawsze jest potrzebna operacja dodam że mam ponad 14lat potem jest nadwrażliwośc ale trzeba wacusia przyzwyczaić do bodźców i będzie dobrze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość krystian

Witam. Mam 13 lat. Od niedawna zaczolem sie interesowac moim penisem. Zaczolem sciagac skure w stanie wzwodu ale schodzi tylko troche. Jak bylem maly bylem u lekaza i muwil ze wszystko jest ok. Kiedy lezy skura schodzi.nie wiem czy to dlatego ze dopiero zaczolem czy mam jakis problem. POMOCY!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×