Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Przelewanie się w brzuchu


Gość celina

Rekomendowane odpowiedzi

Od kwietnia dreczy mnie burczenie i przelewanie w brzuchu,do tego gdy napinam i rozluzniam miesnie brzucha to bardzo mi chlupe tam jakas woda,bardzo sie tym martwie.Gdy to sie dzieje musze natychmiast cos zjesc,choc nie jestem glodna i wtedy to sie nie dzieje ale za jakies 2 godz,powtorka z rozrywki,dodam ze chlupie to cos po lewej stronie,prosze o odp.pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zapewne przelewanie pokarmu w żołądku i jelitach. Nie jest to groźny objaw, może tylko uciążliwy. Jeśli rzeczywiście stanowi to dla Pani kłopot radzę w tej sprawie skonsultować się najlepij z gastroenterologiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aczy jest jakis sposob zeby sie tego pozbyc????Nawet jak uciskam ta lewa strone to chlupie!Dlaczego ta woda tam stoi.a nie przemieszcza sie dalej?Czy to jelito.jest zwezone,czy powoduje to petla jelita???przepraszam ze tyle pytan ale boje sie ze w koncu cos sie s tego zrobi.Brzuch mnie nie boli.stolce ok,ale mialam w tamtym roku poantybiotykowe zapalenie jelit(wyproznialam sie sluzem z krwia)bad .kolon.colitis chronica,na co moj gastrolog powiedzial ze colitis chronica=norma.Pasozytow i lamblii brak,crp ok i ob rowniez,Dlaczego ta woda tam stoi i ja sie tego pozbyc,prosze o porady

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Być może to zaburzenia czynnościowe jelit spowodowane nieprawidłową kurczliwością mięśniówki jelit. Są leki dostępne na receptę, które normują pracę jelit. Jednak, aby je zastosować musi Panią zbadać najlepiej gastroenterolog i zadecydować jakiego typu leki włączyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×