Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Ból w klatce piersiowej i ramion


Gość magdalena

Rekomendowane odpowiedzi

Witam , od jakis kilku dni mam dziwny bol w klatce piersiowej , ale nie okolice brzucha czy tez serca , mnie boli zupelnie gdzie idziej, mianowicie począwszy od ramion i na tej samej lini cała klatka piersiowa koło szyi, nie mam pojecia co to moze byc... czy to może byc rak płuc ? oprócz tego nie mam zadnych innych dolegliwosci... nie kaszle nie mam chrypki , jem normalnie , z toaleta tez jest wszysko ok , nie mam pojecia co to jest. bol czasami nasila sie podczas unoszenia czegos ciezkiego, np. mojej siostrzenicy wtedy zaczynaja mnie bolec cale ramiona oraz okolice szyi na klatce piersiowej . Dodam tez ze nie sa to bole stale , czasami mnie boli a czasami mnie , czy w przypadku raka płuc bol w klatce piersiowej jest bolem ciaglym nieustajacym ? czy tez moze miec jakies przerwy , bardzo sie boje ,ze to jest własnie to co sie domyslam , bo nic innego mi nie przychodzi na mysl , jak tylko ten rak... moze sa to naderwane miesnie klatki piersiowej... tylko jest to dziwne ze bol jest umiejscowiony tylko i wylacznie kolo szyi i barków.... dusznosci nie miewam. mam tez prace siedzaca , caly dzien przed komputerem... ale nie wiem czy to moze byc spowodowane własnie tym, z góry bardzo dziekuje za ewentualne porady i odpowiedz. dodam tez ze mam tylko 21 lat .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trudno bez badania określić przyczynę dolegliwości. Z opisu problemu wynika, że raczej są to bóle związane ze zmianami w kręgosłupie powodującymi ucisk na nerwy wychodzące z kręgosłupa. Radzę w tej sprawie bezpośrednio skontaktować się z lekarzem. Zapewne będzie konieczne wykonanie RTG kręgosłupa (szyjnego i piersiowego).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×