Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Puchniecie napletka i ból podczas masturbacji


Gość Bartek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Serdecznie ! Pisze w pewnej sprawie, bo są Państwo myślę, że jedną z niewielu desek ratunku dla mnie. Mam problem natury intymnej i nie wiem czy jest się czego obawiać czy nie. Mianowicie ... pod wieczór byłem u swojej dziewczyny i jako kochająca się para zaczęliśmy *podchody*. Dosyć niewinne pokroju masturbacji oraz miłości oralnej. Co prawda trwało to dosyć długo, bo około 2 godzin. Nasze igraszki na tym się skończyły. Prącie podczas masturbacji zaczęło mnie boleć. Nie mam pojęcia co było tego przyczyną. Po powrocie do domu (w ciągu, której moim kompanem był ból) zaobserwowałem, że napletek strasznie mi spuchł ... Żołądź normalnych rozmiarów, ale na napletku jest obrzęk i żyłka przy żołędziu również zgrubiała. Pierwszy raz w życiu mam coś takiego i bardzo mnie to niepokoi. Mam 18 lat i nigdy w życiu nie miałem jakichkolwiek problemów jeżeli chodzi o te sprawy, nie jestem na nic chory przewlekle. Teraz odczuwam straszny ból chcąc zdjąć napletek. W trakcie oddawania moczu nic mnie nie boli, piecze itd. Proszę o jak najszybszą odpowiedź i z góry bardzo dziękuje. Serdecznie pozdrawiam !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×