Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Kłucie i pieczenie mostka po ćwiczeniach na siłowni


Gość kamil

Rekomendowane odpowiedzi

Mam 17 lat w dniach 24-30 sierpnia 3 dni cwiczylem na silowni. przez kolejne 3-4 tygodnie mialem dziwne klucie pieczenie w mostku np zjadlem sniadanie poszedlem do szkoly po 2 lekcjach zaczynalo sie klucie jak cos zjadlem to na jakis czas przestawalo kuć i tak do konca dnia jak nie chcialem zeby kulo to jadlem co sie dalo xD sie przytylo troche ale to szczegu/ól po tych 3-4 tygodniach ustalo klucie i pieczenie apetyt tez juz taki duzy nie byl bo jak nie boli to po co tyle jesc jak sie jesc nie chce. wczoraj poszedlem na silke sobie pocwiczyc troche i dzisiaj po poludniu zaczeło mnie znowu kłuć.Teraz mam takie pytania do orietujacych sie w tym temacie czy to przepuklina? czy mam sie czym obawiac jesli to przepuklina? jak dlugo trwa leczenie i czy mozna wogule to wyleczyc? czy bede mogl jeszcze cwiczyc kiedys na silowni? o i objawy te klucia i pieczenia to tylko i wylącznie mam jak pocwicze troche na silce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z objawów i umiejscowienia dolegliwości opisywanych przez Ciebie nie wynika w żaden sposób, że jest to przepuklina. Takie objawy mogą sugerować chorobę serca lub też zarzucanie treści żołądkowej do przełyku. Radziłbym z tym problemem skontaktować się bezpośrednio z lekarzem. Być może konieczne będzie wykonanie EKG i/lub gastroskopii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

choroba serca? ja sie nie znam ale jak by to byla choroba serca to raczej serce tez by mi nawalało no i jeszcze parę bjawow podam jak np wypilem napoj energetyzujacy (np tiger, redbul) to zaraz mialem dziwne pieczenie w gardle moze troche nizej cos takiego jak zgaga to bylo oczywiscie w tym okresie co wystepowalo klucie-pieczenie w mostku tez czesto odbijało mi sie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×