Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Lekki ból jądra i pulsowanie do uda


Gość Karol

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Od półtorej tygodnia odczuwam lekki ból/dyskomfort w okolicy prawe jądra - porównywalny do uczucia po dostaniu w te okolice piłką. Jestem lekkim hipochondrykiem, więc ciężko mi racjonalnie sprecyzować pozostałe objawy. Wydaje mi się, że odczuwam czasami ucisk na pęcherz co skutkuje częstym oddawaniem moczu. Ból nie jest uciążliwy, ale ostatnio pojawiło się dziwne uczucie po wewnętrznej stronie uda, zbliżone do zakwasów. Tworzy jakby ciągłą linie z bólem prawego jądra. W ciągu ostatnich 2 tygodni nosiłem wyjątkowo ciężkie rzeczy jak również oddawałem mocz na mrozie i wietrze. Lekarz chirurgii ogólnej nie stwierdził żadnych nieprawidłowości, ale objawy nie ustępują. Zastanawiam się co robić dalej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odebrałem wyniki nadań krwi i moczu. Wszystkie perfekcyjne, co mnie niepokoi bo objawy nie ustępują. Nie ma zapalenia. Lekki ból w pachwinie, wzdłuż uda, lekki ból kolana i kostki - wzmaga się wieczorem i podczas chodzenia. Pachwina boli na dotyk, albo mi się wydaje. Jądra/pęcherz... sam już nie wiem. Do jakiego lekarza się udać? Może to jakieś nadwyrężenie mięśni od noszenia ciężarów. Mam nadzieję, że to nie przepuklina...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×