Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Przyczyna bólu w plecach i klatce piersiowej


Gość Magda

Rekomendowane odpowiedzi

a badaliście się na przepuklinę otworu przełykowego? bóle nocne i poranne mogą o tym świadczyć, szczególnie że kwas żołądkowy *wylewa* się i podrażnia przełyk stąd mogą być te bóle, sam mam z tym problem i czekam na wyniki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez mam ten problem,ale wydaje mi sie,ze w moim przypadku raczej jest spowodowany duzym biustem (ktory w ciazy i po porodzie byl jeszcze wiekszy a wiec bol narastal). Pomaga spanie w biustonoszu sportowym. Nie wspomne o tym jak istotne jest noszenie dobrze trzymajacego w dzien.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam od 4 lat zmagam sie z bolami miesni rownoleglobocznego lewego prawego ktory boli juz troxhe mniej i boli tez w okolicy kregu c7 ktory byl.zablokowany i dlugo nikt nie mogl do tego.dojsc do tego boli mnie cala klatka piersiowa takim dziwnym tepym Bolem a to wszystko od siedzenia przed komputerem mam 26 lat a jestem kaleka na bol w klatce pomogly cwiczenia na miesien zebaty to byly specjalne cwiczenia izolujace ten miesien tzn cwiczyl sie tylko on pokazali mi je rehabilitanci a tak to w zasadzie masakra jak mozna sie zalatwic siedzac przy komputerze straszne to jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisalam wlasnie w innym temacie , (moze to rak pluc)! RTG klatki piersiowej w porzadku! Dzisiaj mialam Tomografie komputerowa zatok,w poniedzialek ide do laryngologa .Do neurologa rowniez mam wizyte , poniewaz mam bole wlasnie bardzo dziwne!One mi wedruja w rozne miejsca w kregoslupie. Pieczenie tez mam w klatce piersiowej i z tylu plecow.Zobaczymy co mi powie o Kregoslupie! Morfologie krwi zrobilam .Odczyt mam w nastepnym tyg.Czym wiecej czytam fora i dolegliwosci innych to zaczynam wpadac w panike . Kazdy objaw porownuje do moich dolegliwosci! Pani Katarzyno! jesli czyta Pani , prosze sie odezwac jak sprawa wyglada ze zdrowkiem!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Standardowe maści na stawy brałem, ale strasznie trudno się smarować po plecach samodzielnie, np. w pracy. Głupio trochę kogoś prosić :) Teraz mam ArthroNeo na stawy w sprayu preparat i bez problemu sobie nakładam na środek pleców. Z góry wystarczy dozować. Też miałem podobny problem, bo brałem bardzo silne leki, a na badaniach kontrolnych okazało się, że szkodzę wątrobie mocno i musiałem odstawić. Ten ArthroNeo jest całkowicie naturalny i skuteczny. Ból mi schodzi szybko, mam też uczucie odświeżenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potworne Bole rownoleglobocznego i czworobocznego gornego czesci gornej lewego prawego i do tego tepy bol w klatce piersiowej i bol pod prawa lopatka okazalo sie ze przyczyna jest kregozmyk wykazany na rtg nie moglem siedziec ani chodzic taki duzy byl bol teraz sie rehabilituje i jest duza poprawa kregozmyk byl b maly dlatego byl bagatelizowany i szukano problemu gdzie indziej. Na tepe bole klatki piersiowej i bol pod lopatka pomogly cwiczenia miesnia zebatego (speckslistyczne izolowane prowadzone przez rehabilitanta ) jednak na bole miesni rownoleglobocznych tylko zajecie sie samym kregozmykiem. Wiele metod leczenia kregozmyku przez lekarzy i rehabilitantow bylo blednych jak wzmocnienie miesni grzbietu , karku dopiero terapia manualna lecz BEZ strzelania kregiem bo to juz tez bylo i bylo bledne tylko spokojne bez uzycia silly ustawianie kregow. Taki opis mojego leczenia a jestem w jego trakcie i poki co mam sie dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Katarzyna

Minęły kolejne 2 lata. Ból dalej jest. Raz mniej raz bardziej. Nauczyłam się z tym żyć. Niewątpliwie nabawiłam się go od stresów których miałam sporo a głównie choroba i śmierć mamy. Nabawiłam się też nerwicy z którą również nauczyłam się żyć. Gdy mam więcej stresów ból jest większy. Chodzę od czasu do czasu do super kręgarza który jak mnie ponastawia to jest lepiej na jakiś czas. On mi mówi że mam strasznie napięte mięśnie. Ale ja jestem bardzo szybka jak torpeda i niestety ciągle żyje w biegu. Choroba cywilizacyjna. Kupiłam sobie specjalną matę taką z kolcami do akopresury i czesto na niej leżę i też mi to pomaga na bóle. Przestałam sobie wyszukiwać już chorób i stwierdziłam że w wielu 44 lat to chyba każdy narzeka na kręgosłup. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×