Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Dlaczego leci krew z odbytu przy podcieraniu?


Gość jarek

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam coś podobnego bo kiedyś jak szłam do toalety to miałam problem z zrobieniem stolca bostrasznie bolało.Jak sie podcierałam to zobaczyłam tak trochę krwii ale potem mi przeszło.I znowu mam to od jakiegoś miesiąca ale jak dzisiaj poszłam do toalety i jak siępodtarłam to zobaczyłam więcej krwii niż zwykle(prawie cały papier był we krwii z grudkami) i naprawdę się przestraszyłam. Mam 12 lat.Co ja mam zrobić???!??!?!?? Tak troche głupio to rodzicon powiedzieć.A po za tym niechce by mi ktoś tam grzebał i boję sie że to będzie boleć!! Czy badanie boli?? (To nie miesiączka bo to w innym miejscu!!) PROSZĘ LUDZIE !!! POMOCY!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość OLA 14 lat .

Mam prawie taki sam problem . Od dłuższego czasu , gdy sie załatwiałam miałam krew (mała ilość)na papierze lecz znikło i dzisiaj znów to sie pojawiło! Tylko że dzisiaj to było nasilone i papier był prawie cały we krwi. Mówiłam rodzicom i mama powiedziała że pojedziemy do lekarza. Przy załatwianiu mam takie skurcze lecz szybko przechodzą. Chciałam sie zapytać , co to może być ? Czy idą za tym jakieś komplikacje ? Proszę o odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Aleksandra

Mam 14 lat i to samo się dzieje. Kiedyś to mnie piekło i miałam tylko odrobinke ktwi, ale teraz to się codziennie zdarza. Wolałabym o tym zapomnieć */ Może jakas dieta w tym pomóc albo maść ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do tych spraw to rodzice nie gryza *) gdyby to było dotyczące narządów rozrodczych to byłoby o co się martwić, szczególnie dla młodzieży 16+bo rodzice swoje pomyślą. Warto powiedzieć mamie lub tacie o np mniej krepujacych objawach a u lekarza dopiero resztę, zawsze można poprosić o powiedzenie objawów przy samym lekarzu. Bo to też człowiek i zrozumie *) Rodzice wam za to głowy nie urwia, mamy czasami moga gadać coś w stylu ales sie doigrala lub a nie mówiłam i tyle *) oni chcą waszego dobra *) nawet w takiej sprawie *do dupy*

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Piotrek 16

Witam mam taki sam problem jakiś rok temu byłem u lekarza zalecił mi czopki nie było tego. Teraz znowu powróciło teraz doszły jednak do tego jeszcze owsiki teraz jak robię kupę na papierze widać duże plamy krwi i masę owsików. Czasami tak mnie swędzi że nie mogę wytrzymać. Mówiłem o tym rodzicom ale oni mówią mi że to taki wiek i to mi przejdzie. Proszę o odpowiedź bardzo mi na tym zależy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mądry Jurek

Masz strasznie głupich rodziców Owsiki to pasożyty które żyją w twoim organizmie i to się leczy! Musisz je wytępić idź do lekarza on przepisze ci truciznę która zabijesz to cholerstwo!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×