Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Ból i uczucie *bicia serca* w brzuchu okolic pępka


Gość Tomek

Rekomendowane odpowiedzi

Od zawsze czułem uderzenia jakby serca w brzuchu, w okolicy pempka. Czasem dochodziło do lekkiego bólu. Zbytnio się tym nie przejmowałem, aż do dziś... Ostatnio czytałem o tętniaku aorty brzusznej. Czy to mogą być objawy tętniaka? Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość haemophilus

U osób szczupłych takie odczucia występują dosyć często i nie są patologią. W niektórych jednak przypadkach może to być rzeczywiście objawem tętniaka aorty brzusznej. Jeśli dolegliwość budzi wątpliwości najlepiej udać się do lekarza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to znowu ja prosze niech mi jakis lekarz napisze co mi jest :(:(naprawde boje sie ze umre:(:(nie mam goracvzki ani nic tylko jak sie klade odczuwam bicie w okolicy pepka :(:(tylko brzuch mnie nieraz boli a innych objawow nie mam:(:(prosze pomoz mi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weroniko nie przejmuj się. Tez jestem szczupła i mam takie dolegliwości od paru miesięcy. Kiedy przyciskam dłonią brzuch czuje mocne bicie jakby mi miało coś stamtąd wyskoczyć. Przypuszczam, że przyczyną tego jest poprostu fakt, że jesteśmy bardzo chude i tyle. :) Nie ma się czym przejmować, ale jeżeli martwi Cię to aż tak to powiadom o tym rodziców, niech oni zadecydują co dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość nieznajoma

witam mam 19 lat i mam taki sam problem jak Wy, Może nie jestem chuda aż tak bardzo ale szczupła, szukam odpowiedzi na moje złe samopoczucie. Od kilku miesięcy mam bóle brzucha nad okolicami pępka i czy nawet sie polorze czy nie czuje jakby serce mi wpadło do żołądka, jest to czasem mocne bicie jakby miało mi tam coś zaraz pęknąć albo wyskoczyć, proszę o odpowiedz,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam ja mam 29 lat i to samo czuje co wy:-((jest to uciazliwe bardzo.zazwyczaj czuje to bicie jak sie zdenerwuje ale w innych sytuacjach tez lecz nie tak mocno.do tego mam klucie i uczucie goraca w klatce piersiowej i uczucie guli w gardle.prosze o odpowiedz wyniki mam dobre

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PanDaniel

Nie panikujcie,, nie wypisujcie na necie co i jak bo tutaj nikt wam nie pomoze, radze isc do lekarza, jesli chodzi o uczucie goraca itp jest to normalna reakcja stresowa wydaje mi sie ze jest to hiperwentylacja, mozna stosowac oddychanie przez worek dla uspokojenia sie. Do lekarza i tak i tak radze isc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałam podobne bóle, nie szłam do lekarza tylko leczyłam się sama, Koleżanka na bóle poleciła mi krem znieczulający swiss medical z lidokainą, który bardzo bardzo tanio znalazłam na stronie naporost.pl świetna strona, najlepsza, jaką znalazłam. Wystarczy zamówić i po paru dniach paczka jest w domu. Także błyskawicznie przysyłają. A krem działa rewelacyjnie, bo wystarczy się posmarować i po chwili ból znika na długi czas, bo znieczula skórę i wchodzi trochę głębiej. pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Jakk ktoś nie robił seksu nie nie morze być w ciąży. Więc nie ma co się bać też myślałam że to ciąża ale to nie możliwe bo nie mam chłopaka i nie robiłam seksu. Biorę tabletki lacindofil i to trochę pomaga ( nie jestem szczupłą osobą ) ale to też może być Tętniak :( idzie lepiej do lekarza ja też Idę i nie bójcie się powiedzieć np mamie lub tacie bo to nic krępujące może macie to po rodzinnemu nie mam zielonego pojęcia :( moja babcia mówi że to może być zatrucie lub gazy a też nawet zatłuszczoną macie wątrobę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Aleksandra

Mam 176 cm wzrostu ważę 57kg i również mam to uczucie od kilku miesięcy bicia serca w okolicach pępka nie wiem czy mam się bać że to coś groźnego czy po prostu objawem jest to że jestem chuda :///

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Kata*-)

Witam ja teraz jak przylozylam ręke pod pępek to odczowam jakby bicie serca Plus tak jakby cos bylo w formie bąbla i przeplywalo z jednej strony na drugą Aale jest jeszcze jeden wariant CIĄŻA POZA MACICZNA Tez sie przejmuje Bo dopiero 6 miesiecy temu urodzilam i juz wspolzylam od lutego Moze byc to cos takiego? Ale dodam ze brzuch mi nie rosnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam podobnie, w ciąży nie jestem bo współżyłam w kwietniu a zrobiłam już 6 testów i wszystkie negatywnie, a czuje właśnie jakby mi brzuch tak bił jak wam dziewczyny. Okres mi się spóźnia, ale mam nieregularny do tego często boli mnie lewy jajnik co to może być ? Jak nacisnę na tego bąbelka w brzuchu to czasem wydobywają się gazy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gość Weronika
W dniu 13.09.2018 o 11:31, Gość Gość napisał:

Witam mam podobnie, w ciąży nie jestem bo współżyłam w kwietniu a zrobiłam już 6 testów i wszystkie negatywnie, a czuje właśnie jakby mi brzuch tak bił jak wam dziewczyny. Okres mi się spóźnia, ale mam nieregularny do tego często boli mnie lewy jajnik co to może być ? Jak nacisnę na tego bąbelka w brzuchu to czasem wydobywają się gazy

Ja mam 13 lat i odczuwam także takie pulsowanie czy to normalne a w ciąży nie jestem bo to niemożliwe w dodatku czasami boli mnie tam brzuch

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×