Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Powiększone PŻW około 10mm wynik USG pozostałe narządy w normie


Gość URSZULA

Rekomendowane odpowiedzi

Proszę o diagnozę.Lekarz pierwszego kontaktu powiedział(rak brodawki Vater)operacja , polegająca na wstawieniu protezy .Czy to jedyne rozwiązanie i czy na podstawie jednego badania USG można mówić o tak poważnym schorzeniu jak rak brodawki Vatera.Proszę o pomoc jestem przerażona tą diagnozą mojego lekarza rodzinnego.Dziękuje .Urszula

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry. Minęło sporo czasu od tego wpisu,ale jeśli trzeba to mogę sporo na ten temat powiedzieć,ponieważ sam byłem operowany ponad 2 lata temu z powodu raka brodawki Vatera. Jeśli jest Pani zainteresowana to proszę się odezwać pogadamy.Może akurat będziemy sobie magli w czymś pomóc. Pozdrawiam serdecznie. Longin. Mój mail amon585@wp.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Longin K

Witam ponownie. To ten sam Longin z poprzedniego wpisu. 22.sierpnia 2017r minie [oby] juz 5 lat od mojej operacji. Zyje czuje sie dobrze. Jestem w tej chwili u swojej kolezanki w USA. Bedziemy tu troche zwiedzac. Wiec jak widac to ze sie cos takiego do czlowieka przypaleta to jeszcze nie jest rownoznaczne z wyrokiem smierc.Glowa do gory.Wszystkie osoby zainteresowane tym tematem zapraszam do rozmowy,moze akurat w czyms sie przydam. W Polsce bede po 15 lipca.tel.797-119-100.Pozdrawiam wszystkich i zycze zdrowia i wytrwalosci. Longin.Longi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×