Dziwna (jedna) kropka na penisie

u?ytkownik
Zaniepokojony11

Witam...
Mam problem odnośnie dziwnej jednej kropki na trzonie...
Kropka pojawiła się tak znienacka... jakoś może 2 dni temu czułem jakby małą kropkę lecz nie zwracałem na to uwagi lecz wczoraj na wieczór gdy się położyłem zaczęło mnie to lekko boleć ( jak to dotykałem ) po spojrzeniu na tą kropkę była taka lekko wypukła jakby była w niej ropa nie wiem... a w środku jej coś jakby czarnego lub czerwonego.
Dziś już nie jest taka wypukła i nie boli bo dotknięciu jakby pękło to co było w niej lecz w niej jest jakaś kropka ( mała żółta ) i to coś nie jest już tak pod ochroną czyli nie ma takiej kulki co można było ją by przebić tylko normalnie znajduje się w środku tej już małej kropki... Proszę o odpowiedź na ten temat */ bo nie wiem czy muszę jakoś reagować... (Jeśli jest to potrzebne mogę zrobić zdjęcie )

Dodam że na moim penisie są ( według mnie ) prosaki ( z którymi nie podejmuje się żadnych działań, po prostu mają być ) nie dochodzą do napletka i nie ma ich na żołędziu. Może ta dziwna kropka jest związana z prosakami ( mimo że ich nie wyciskam co doprowadziło by do *jak czytałem* zakażenia ) bo wyczytałem coś takiego na temat ich *samoistne zakażenie (czyli powstanie ropnego stanu zapalnego) zdarza się bardzo rzadko* może ja mam coś takiego co zdarza się bardzo rzadko */
Proszę o odpowiedź...

Odpowiedzi znajdują się poniżej

u?ytkownik
Zaniepokojony11

Poprawiam...
Dziś już nie jest taka wypukła i nie boli *po* dotknięciu, jakby pękło to co było w niej

u?ytkownik
Kacper

Moim zdaniem to zwykłe zaczopowanie gruczołu łojowego. Przemywaj i odkażaj penisa kilka razy dziennie i dbaj o higienę bardzo. Polecam w miarę możliwości po wysiłku fizycznym się obmyć bo to właśnie od niedostatecznej (czesto nieswiadomej) higieny. Z maści to coś na zapalenie mieszków włosowych powinno pomóc lub zwykła maść typu trybiotyk. Tylko NIE wyciskaj!

u?ytkownik
dodano

Choroby penisa zdjęcia

http://www.bolimnie.com/anatomia/penis-pracie-czlonek-choroby

Twoja odpowiedź