Ból po laparoskopii jajników

u?ytkownik
Anna

Witam.
Ok 1,5 miesiąca temu miałam robioną laparoskopię jajników. Miałam trzy niewielkie torbiele krwotoczne (ok 3 na 4 cm. srednicy) na obydwu jajnikach oraz jajowodzie. Ból ustapił jakies 2 tygodnie po operacji na tydzień a potem powrócił. Do tej pory bardzo czesto bardzo mnie bolą jajniki, jestem osłabiona. Lekarz ginekolog na kontoli nawet mnie nie zbadał, powiedzial że nie ma prawa się tam nic dziać. Jednak ja się boję. Czy możliwe jest że cos jednak sie tam dzieje?? Bardzo proszę o odpowiedź.

Odpowiedzi znajdują się poniżej

u?ytkownik
haemophilus

Najlepiej wykonać badanie usg. Trudno powiedzieć czy ból związany jest z cyklem owulacyjnym czy samym zabiegiem.

u?ytkownik
Anna

No właśnie zauważyłam, że najbardziej boli kilka dni przed okresem, a ten dzien kiedy mam dostac okres jest nie do wytrzymania... Czyli pewnie zwiazane jest to z cyklem... Dziekuje za odpowiedz

u?ytkownik
Ewelina

Witam 14.03.2011 będę miała wycinany woreczek metodą laparoskopii, czy po operacji odczuwa się duży ból i po jakim czasie można wrócić do normalnego trybu życia??

u?ytkownik
Marzena

Witam ja jestem miesiac po laparoskopi udroznieniu jajnikow I mam straszny bol w podbrzuszu czy to normalne? Prosze o pomoc

Twoja odpowiedź