Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Mały penis 13-latka


Gość Łukasz

Rekomendowane odpowiedzi

Masz Wszystko Okey Nie Masz Się Czym Martwic Jak W Tym Wieku Masz Taki **Rozmiar**. A co do głównego wątku, jeszcze rok temu tez tak mialem, uwazalem sie za odmienca i wgl, kazdy na wf miał więcej w bokserkach ale po roku uznalem ze jest wiekszy gdy to sprawdzilem urusl o 3cm więc nie masz co sie matwic na początku nie bendzie mial spermy tylko plekujat jakoc tak czyli taką przezroczystą substancję potem bendzie kolor między przezroczystym a bialym az wkoncu bialy wiec nie bój sie bendzie dobrze * )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość ZSAJASDAS

mam problem, i nie wiem co mam robić. Mam 14 lat. Podczas erekcji normalnie wylatuje mi ejakulat ale boje się że mam stulejke. Gdy chcę naciągnąć skórkę podczas wzwodu to idzie tak do połowy żołędzia. Czy to stulejka i czy da się jakoś to zrobić bez skalpela **

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem mam 12 lat i bardzo dużo owłosienia do około mam proste włoski niektóre czarne ale mam ich bardzo dużo mój penis ma we zwodzie 10 cm niemam spermy czy wszystko jest dobrze proszę bardzo o odpowiedzii Niepokoje się okropnie dużo ilościowo włosów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, jesteście przecież w fazie rozwoju i rozmiar może szybko ulec zmianie. Jeżeli chodzi o rozmiar pytacie sie ciągle, czy ...cm to dobrze/źle. Przeciętna optymalna (nie zawyżona) długość penisa to: 11 lat = 3cm | 7cm 12 lat = 3.5 cm | 7.5 cm 13 lat = 4 cm | 8 cm 14 lat = 4.5 cm | 8.5 cm 15 lat = 5 cm | 9 cm PS: A tak wogule ci którzy tak się CHWALĄ swoimi gigantami, to sami mają miniaturkowe prOOblemy, uwierzcie mi... Jeżeli chodzi o bardziej intymne pytania: Jestem pod gg: 46844302, z przyjemnością odpowiem na każde pytanie *)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ej pomozcie czy to dobrze ze mam jak mi opada 9,10cm a jak stoi dochodzi do 15cm czy to dobrze porsze pomozcie aha i jeszcze mam sperme i duzo owosienia moge sciagac napletek z żołędzia caly pomozcie moj kolega ma jak mu opadnie 14,15 cm a jak mu stoi to ma 18 cm aha i jeszczer mam za 2 miesiace 13 lat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedna odpowiedź = nie wierz kolegom, haha, nawet dorośli nie mają takich dłuuugich. A po drugie to nie jest form dla osób chwalących się rozmiarami pręcia, owłosieniem itd. lecz dla osób, którzy mają problemy... w tym przypadku z Małym Penisem 13 latka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam 13 lat i 4 miechy moj penis ma w spoczynku ma 3/4 cm a jak stanie to z 6/7 co mam robic? nie leci sperma nic nie wiem o masturbowaniu sie nic kompletnie nic jak bylem na bilansie w 1gim to lekarz powiedzial zebym robil tak i tak ale to nic nie daje prosze o pomoc to bylo 3/4 miechy temu. przepraszam za błedy i nie smiejcie sie ze mnie ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest ok *) Nie słuchaj nikogo jak sie chwali że ma gigantyczne rozmiary, bo w rzeczywistości tak zazwyczaj nie jest. Spermy jeszcze możesz nie mieć, poczekaj, aż skończysz 14/15 lat. Jeżeli chcesz pogadać, to pisz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krzysztof

Mam 13 lat a mój penis ma 18 cm i 12 cm w obwodzie i już musiałem się 3 razy golić by nie wzbudzić uwagi zbytniej w szatni *| Nie jest to łatwe życię bo nie panuję nad wzwodem jeszcze i w nie odpowiednich czasem momentach namiot się robi jak widzę le ginsy ... Ale problemu z mastrubacją nie ma i się martwie , że coś jest nie tak jeśli mam już 18 cm ... proszę o pomoc - czy to normalne ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Klocue

Spokojnie , moje *klejnoty* zaczęły rosnąć jak miałem 14 lat i wtedy zaczynała się robić taka puszcza z włosków itp. Teraz mam 29 lat i mój penis jest dużo większy niż pamiętam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Michał

Witam , Mam 13 lat . Mój problem polega na malym penisie . Jestem juz w 6 klasie i niedlugo ide do gimnazjum. Penis w stanie spoczynku ma 4-5 cm natomiast w stanie erekcji 7-8 cm. Zamiast spermy mam przezroczystą wydzielinę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema! Mam 14 lat i mój członek ma 14 cm w zwodzie a 11 normalnie ... Otóż wszystko jest Ok prosty oraz Twardy i mogę obciagnac itp. Tylko nie ma spermy proszę o pomoc !!! To dla mnie ważne ... Niewiem co robić ponieważ po 10 lub 9 minutach czuje się zajebiscie masakra *.* ale wypływa mi coś przezroczystego ... Nie wytrysk . Pozdrawiam ! I proszę o pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×