Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Mały penis 13-latka


Gość Łukasz

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Michael Myers

Michal@ hmm... A jak na moj gust, To masz stulejke skoro nie mozesz zdjac skory z grzybka... zalezy jeszcze jak bardzo ci nie schodzi. jak tez mialem stujeke w wieku 11lat i wydzialem grzybka tylko troszke... zglosilem sie wtedy do chirurga i niestety mialem operacje... teraz naszczescie wszystko jest dobrze. moge zobaczyl calego grzyba * ] Ps. moj penis w spoczynku ma 7cm a w zwodze 11cm. To dobrze ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka mam pytanie czy to normalne ze w wieku 15 lat moj penis w spoczynku wynosi 3-4cm a w er 6-7 a i jeszcze jedno niewiem czemu skura mi nie schodzi w wieku 10 lat raz sciągnołem ale pochwili ja założyłem co mam robić prosze o rady z g dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka mam pytanie czy to normalne ze w wieku 15 lat moj penis w spoczynku wynosi 3-4cm a w zwodzie 6-7 a i jeszcze jedno niewiem czemu skura mi nie schodzi w wieku 10 lat raz sciągnołem ale pochwili ja założyłem co mam robić prosze o rady z g dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy czytałem wasze komentarze, nieźle się uśmiałem. Mam 13 lat, a mój penis ma 15 cm przy wzwodzie. Nie rozumiem jednak jednego, przecież jeśli potraficie zadowolić dziewczynę oralnie, nie będzie zwracała tak dużej uwagi na wielkość penisa. Przytoczę wam jedną zaletę krótkiego penisa* 10 cm od wejścia do pochwy znajduje się punkt G, który umożliwia kobietom osiągniecie orgazmu, więc tak naprawdę nie trzeba mieć 30cm by zadowolić dziewczynę, wystarczy 9 - 11 cm. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam 12 lat i mój penis podczas zwisu ma 7.5cm ,a podczas er 9.6cm.Pozatym Gdy osiaga tą wielkość zdjąć moge tylkoskurke do spadku czy to normalne?Pozatym nie wiem czy wytryska mi spemra czy to jakiś płyn dziwny taki przezroczysty lecz koloru białego troche ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość --------------

Ja mam 13 lat muj penis to 13-14cm owłosiony ja dojrzewam bardzo szybo w wieku 10 lat rosły i już wąsy nie martwił bym sie tym że ktoś ma małego każdy dojrzewa jeden szybko drugi wolno muj kolega też miał taki problem penis zaczoł mu rosnąć w wieku 14 lat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość ulubieniec

mam 18 lat moj penis wydaje mi się nieco mały ma 14 co jak stoi obwód 9 a gdy jestw stanie spoczynku wynosi on 6-7 cm mam jeszcze jeden problem czy dziewczyny lubią ogolonego czy nie bo dziewczyna chce uprawiac zemną sex w sobotę i nie wiem czy mam ogolić czy nie raz robiłem jej minetę i miała ładnie ogoloną proszę o pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka . Mam problem bo mam 13 lat i mój penis w stanie spoczynku ma 4-5 cm a w zwodzie 8-9. Nie mam spermy , moge sciągnac skurkę z żołędzia .Mam lekkie owłosienie na jądrach . Czy wszystko jest w pożądku ? Proszę o szybką odpowiedz :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest OK.Dojrzewasz chłopie. A,skąd wiesz,że nie masz spermy? Jeżeli zaczniesz się masturbować do skutku to coś z niego wypłynie-na pewno jeśli nie będzie to sperma to na pewno prejakulat-przezroczysty płyn. *Jest OK....:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×