Kiedy można wypić alkohol po operacji przepukliny pachwinowej?

u?ytkownik
wojtek

Miałem operację na przepukline pachwinowa skosna 10 dni temu. Tydzien po operacji zdjeto mi szwy. W zwiąku z tym ze niedlugo bede miał rodzinna uroczystość w domu mam wlasnie takie pytanie jak w temacie. Czy można pić alkohol czy wogole i jak dlugo sie ograniczac??

Odpowiedzi znajdują się poniżej

u?ytkownik
haemophilus

Można się napić przy rodzinnej uroczystości, oczywiście najlepiej w niewielkich ilościach.

u?ytkownik
Joint

Można pić oczywiście z umiarem

u?ytkownik
DANIEL

Mam takie pytanie mialem operacje przepuchliny mosznowej 12 listopada sciagniecie szwow mam zaplanowane na 27 listopada czy to nie za dlogi okres od operacji

u?ytkownik
liboff

Ja się napilem 2tyg po..myślałem że umrę nie polecam!!!

u?ytkownik
Grzegorz

Mialem operacje niecale 2 tyg temu pilem w dniu urodzin normalnie i nic mi nie jest.

u?ytkownik
marcin

Czy trzy dni po operacji przepukliny pachwinowrj można sobie wypić alkohol z umiarem?

u?ytkownik
maciek

Na pewno nie mozna pic alkoholu jednoczesnie z przyjmowaniem paracetamolu, bo sobie rozwali czlowiek watrobe. Ketonal obciaza organizm nawet silniej, ale nie wiem czy ma synergizm z etanolem. Lepiej brac jak najmniej trucizn, trucizne etanol zostawic na inny czas.

u?ytkownik
mietek

Ja miałem operacje przepukliny pachwinowej po czterech tygodniach waliłem w kocioł tydzień i nic mi nie ma po co ludzie tak sciemniacie hehe aż mi zal co nie których wypowiedzi!!!!

u?ytkownik
lukasz

Jestem po przepuchlinie pachwinowej wczoraj mnie wypuścili ze szpitala czy mozna pić piwo drugie pytanie kiedy mogę wrucic do pracy pracuje na magazynie 3 pytanie kiedy się ściąga szwy

u?ytkownik
PIWOSZ

JA MIAŁEM DOBRY SPOSÓB JAK MIAŁEM WRZODA NA DUPIE TO JEDNA SZKLANKA DENATURATU DZIENNIE WYPIJAŁEM I PRZEZ 7 DEM DNI SIĘ ZASUSZYŁ A JAK SIĘ PRZYPAŁENTAŁ WYROSTEK TO ZAOPIEKOWAŁ SIĘ MNĄ PORTIER W SZPITALU I NA POCZEKANIU ZOSTAŁ USUNIĘTY POSMAROWANYM DENATURATEM

u?ytkownik
degustator

Też miałem pachwinową, tydzień po delikatnie i z umiarem piłem i nic się nie działo nawet bym powiedział że zacząłem lepiej trawić. może piwa i wódki czystej unikać jakiś czas a tak to czemu nie jak już tabletki się odstawi

u?ytkownik
Marek

Czy tydzień po operacji przepukliny pachwinowej można wypić kilka piw?Leki już od kilku dni są odstawione,rana się dobrze goi.

Twoja odpowiedź