Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Ropniaki na pośladkach podskórne


Gość jacek

Rekomendowane odpowiedzi

Mam straszne polesci kolo odbytu pojawily sie guzy wypelnine ropa jenen pek myslalem ze przejdze ale pojawialy sie nastepne gdzie paralizowaly caly dol nie moglem chodzic ,dzie po kilku dinach zobaczylem prege ,ktora sie kieruje w strone jader.zglosilem sie do lekarza to znaczy wezwale pogotowie mieli mnie zawiesc do szpitala policyjnego ale nie bylo miejsc.,wiec zawiezli mnie na kruczkowskiego jest to najgorszy szpital w lublinie nie ma lekow pacjetow tam traktuja gorzej niz zwierzeta.mialem jedne naciecie i zmieniane opatrunki, gdzie caly bol czuje bo znieczulenia nie dzialaja ,nawet przy kolejnym opatronku zemdlalem teraz, chca nastepne naciecie zrobic.prosze o pomoc co mam zrobic mam zmienic szpital.pisala z powazaniem corka..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość mikan@interia.pl

myślę ,że powinien Pan jak najszybciej skontaktować sie z chirurgiem proktologiem , najlepiej prywatnie bo przez NFZ pewnie są kolejki. Niech pan poszuka w internecie proktolodzy - lublin gabinety itp. Odbyt ważna sprawa , żeby sie panu nie zrobiły przetoki okołoodbytnicze . nie ma co czekac Dobry proktolog wszystko wyjasni w belejakie szpitale - NIE WIERZĘ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podaję ci namiary na lekarz chirurga ogólnego z Lublina, ma dobre komentarze: Edward Bury - ordynator chirurgii ogólnej w szpitalu MSWiA w Lublinie twl. kom. 602-328-777 Lublin ul. Romera 57 ( może to prywatna poradnia)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×