Kłopot ze stulejką...

u?ytkownik
chlopaczek190

Mam 15 lat. Ostatnio zauważyłem, że napletek nie ściąga mi sie dalej, niż 1/3 żołędzia (dalej następuje ból). Zgłosiłem to rodzicom i poszliśmy do urologa. Ten powiedział, że mam zbyt krótkie wędzidełko i potrzebny jest zabieg. Tak się więc stało. Pod koniec kwietnia miałem zabieg plastyki krótkiego wędzidełka. Po około tygodniu postanowiłem sprawdzić, czy ten zabieg coś mi pomógł i spróbowałem ściągnąć napletek. Niestety, dalej jest to samo. Napletek dokładnie się zatrzymuje w tym miejscu, co przedtem. Powiadomiłem o tym rodziców, ale oni natomiast mi mówią, żebym przestał wymyślać i wszystko jest dobrze bo tak powiedzieli lekarze.
Teraz zwracam się z pytaniem na forum - Co mam w tej sytuacji zrobić? Czy próbować jakoś to *wyćwiczyć*?
Pozdrawiam.

Odpowiedzi znajdują się poniżej

u?ytkownik
Johnny

Witam. Istnieje szereg ćwiczeń rozciągających napletek przez co on stopniowo ulega rozszerzeniu przez co można go zdjąć. Sam lata temu wykonywałem takie ćwiczenia i z stulejki całkowitej do 100% sprawności napletka udało się osiągnąć pełen sukces. Napletek schodzi sam i do końca. Nie będę się tu rozpisywał, bo każdy przypadek jest inny i potrzebuje innych ćwiczeń, ale podaje maila : johnny15025@gmail.com
Gdybyś miał pytanie odnośnie ćwiczeń, które można wykonywać czy jakieś inne dotyczące tych spraw to pisz. Postaram się pomóc, pozdrawiam.

u?ytkownik
dodano

Dla zainteresowanych jak mogą wyglądać choroby penisa zdjęcia, objawy

http://www.bolimnie.com/anatomia/penis-pracie-czlonek-choroby

Twoja odpowiedź