Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Kłopot ze stulejką...


Gość chlopaczek190

Rekomendowane odpowiedzi

Gość chlopaczek190

Mam 15 lat. Ostatnio zauważyłem, że napletek nie ściąga mi sie dalej, niż 1/3 żołędzia (dalej następuje ból). Zgłosiłem to rodzicom i poszliśmy do urologa. Ten powiedział, że mam zbyt krótkie wędzidełko i potrzebny jest zabieg. Tak się więc stało. Pod koniec kwietnia miałem zabieg plastyki krótkiego wędzidełka. Po około tygodniu postanowiłem sprawdzić, czy ten zabieg coś mi pomógł i spróbowałem ściągnąć napletek. Niestety, dalej jest to samo. Napletek dokładnie się zatrzymuje w tym miejscu, co przedtem. Powiadomiłem o tym rodziców, ale oni natomiast mi mówią, żebym przestał wymyślać i wszystko jest dobrze bo tak powiedzieli lekarze. Teraz zwracam się z pytaniem na forum - Co mam w tej sytuacji zrobić? Czy próbować jakoś to *wyćwiczyć*? Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Johnny

Witam. Istnieje szereg ćwiczeń rozciągających napletek przez co on stopniowo ulega rozszerzeniu przez co można go zdjąć. Sam lata temu wykonywałem takie ćwiczenia i z stulejki całkowitej do 100% sprawności napletka udało się osiągnąć pełen sukces. Napletek schodzi sam i do końca. Nie będę się tu rozpisywał, bo każdy przypadek jest inny i potrzebuje innych ćwiczeń, ale podaje maila : johnny15025@gmail.com Gdybyś miał pytanie odnośnie ćwiczeń, które można wykonywać czy jakieś inne dotyczące tych spraw to pisz. Postaram się pomóc, pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×