Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Rehabilitacja po laparoskopii stawu skokowego.


Gość Dawid

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, ok 4 tyg temu miałem laparoskopie stawu skokowego. 3 lekarzy podejrzewalo że w kostce po skręceniu wyrósł mi osteofit i skierowano mnie na zabieg. Po zabiegu powiedziano mi że żadnego osteofitu tam nie było, lecz to co było widoczne na rtg oraz usg to mikroskopijne kawałki kości które które musiały się gdzieś odlamac podczas skręcenia. Po 2 tygodniach od wypisu ze szpitala miałem się stawić na ściągnięcie szwów i wizytę kontrolna. Stawilem się w wyznaczony dzień i okazało się że mój lekarz prowadzący jest nie obecny i wizytę będę miał z innym lekarzem który krótko mówiąc miał na mnie *wywalone*, a na pytanie czy wsztko idzie w dobrym kierunku usłyszałem odpowiedź :*ja tego nie robiłem to sie nie będę wypowiadal*. Postanowiłem działać sam. 3 tyg chodziłem o kulach bez żadnego stawania na chorą nogę, po tym czasie zacząłem sobie troszeczkę pomagać gdyż nie miałem już siły podczas przejść między budynkami na uczelni. Obecnie jestem na etapie załatwiania sobie rehabilitacji w mieście w którym obecnie mieszkam. Moje pytanie jest takie, czy po 4 - 5 tyg od zabiegu mogę wykonywac takie ćwiczenia jak jazda na rowerze stacjonarnym, wioślarz, orbitrec? Z góry dziękuję za odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×