Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Ból barku brał siły lekarze niewiedzą jak pomóc


Gość Artex

Rekomendowane odpowiedzi

Witam .Mam 23 lata od pół roku męczę się z barkiem. Zaczęło się to od wesela znajomych. wiadomo tańczyłem ręce cały czas w górze jak to przy dobrej zabawie .Wstajac na drugi dzień nie mogłem praktycznie ruszyć barkiem , czułem ogromny ból . Po paru dniach udałem się do rodzinnego dał mi skierowanie na RTG. zrobiłem. na rtg nic nie wykazało . zrobiłem usg też nic poważnego nie wyszło udalem się z tym do ortopedy w moim miasteczku ortopeda stwierdził że to przeciazeniowy uraz i wysłał mnie na rehabilitację .wziąłem ja krioterapia laser i ultra dzwieki 10 razy . Co do boli spadł na tyle że mogłem ruszać ręka chodzi ból i brak sił wciąż pozostał . W kolejnym etapie zrobiłem rezonans magnetyczny .na nim wykazało że pęknięcie obróbka stawowrgo. udałem się z tym wszystkim do Warszawy wiadomo wszystko prywatnie ortopeda powiedział że mam pęknięcie delikatnie typu SLAP. Mówi że po zdjęciu z płytki on nie kwalifikuje tego do operacji kazał znów oszczędzać rękę rehabilitowac tak jak do tej pory plus terapia manualna chodziłem na te leki lasery i dźwięki cały tydzień. Dodatkowo chodzę na to terapię manualna wszystko mnie strasznie dużo kosztuje.a ból i brak siły jak miałem tak mam miesiąc nie chodziłem do pracy w tym tygodniu już poszedłem już nie daje rady po prostu ta ręka by tylko leżała i to jeszcze w odpowiedniej pozycji bo ból jest nawet w czasie snu.juz naprawdę nie wiem co robić jestem załamany żaden lekarz mi nie powie dokładnie jak to leczyć.Prosze was o pomóc ten brak siły i ból naprawdę nie daje mi przyszłości w pracy i poza nią. Dziękuję za każdą radę pomoc .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×