Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Bol z lewej strony podbrzusza i tasmowaty stolec.


Gość Bonafileon

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Bonafileon

Witam. Mam 35 lat. Od okolo 5 lat odczuwam bol z lewej strony podbrzusza lekko ponizej pepka. Boli przy naciskaniu, bol jest klujacy. Bola mnie tez plecy na tej samej wysokosci po lewej stronie. Stolec jest tasmowaty oddawany w kawalkach, badz rozwolnienie. Nie ma na to wplywu pokarm, gdyz probowalem zmieniac diety, bez skutku. Wyprozniam sie raz do trzech, czasem pieci raz dziennie. Glownie rano i na wieczor, ale w ciagu dnia czasem pogoni mnie rozwolnienie. 3 lata temu mialem robiona morfologie i OB i wszystko w normie. Bol przychodzil i wracal. Na dluzszy czas zapomnialem o nim gdy nie naciskalem podbrzusza. Od paru miesiecy jednak bol przypomnial o sobie i teraz delikatnie kluje nawet bez naciskania. Dzisiaj bol nasilil sie przy bieganiu. Czasem po sporym wysilku na rowerze bol sie nasila. Odczuwam takze lekkie powieksze (opuchniecie ?) w tym rejonie. Jakie badania sa potrzebne by stwierdzic co to moze byc ? Dodam, ze przez ostatnie pare lat codziennoscia byly dla mnie wieczorne piwa. Odstawilem piwo i bol sie nasilil. Boje sie pic alkohol. Chcialbym sie udac do lekarza i zrobic sobie badania na ewentualnie wykluczenie nowotworu. Dziekuje za informacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×