Guzek wielkości małego ziarenka pod skórą na penisie

u?ytkownik
Człowiekzpenisem

Witam!

Czytałem kilka tematów jednak wszystkie opisy są niejasne czasami dla mnie dlatego chcę przedstawić swój problem z własnej perspektywy.

Mam 25 lat i wcześniej nie miałem żadnych problemów związanych z okolicami intymnymi. Ponad miesiąc temu podczułem szczypanie ( nieprzyjemne lekkie pieczenie, delikatny ból) w środku penisa przy oddawaniu moczy w okolicy nasady tj. 2-3 cm od moszny. Początkowo nie zwróciłem na to uwagi, ale ból powracał przez 1-2 dni przy oddawaniu moczu więc postanowiłem obadać bolące miejsce i wyczułem coś jakby małe ziarenko. Jest lepiej wyczuwalne przy wzwodzie. Zmatowiło mnie to szczególnie iż, ujmijmy to nie forsowałem się ani nie uprawiałem sexu z różnymi partnerkami. Postanowiłem chwilę poczekać nim udam się do lekarza.
Ból ustąpił w miarę szybko jednak guzek pozostał do teraz. Mam wrażenie też że nieco blokuje oddawanie moczu. Często przez to nie mogę się do końca wysikać, muszę czekać kilka sekund pod koniec czynności. To samo przy wytrysku,czuje dokładnie iż coś blokuje spermę nim ta wyleci. Mam także jakby słabszy strumień moczu. Guzek sam w sobie jest twardy, niewidoczny, znajduje się wewnątrz prącia u nasady można powiedzieć w centralnej jego (penisa) osi. Jest wielkości małego ziarenka pszenicy, naprawdę nieduży. W wzwodzie znajduje sie jak wspominałem ok 2 cm od moszny, w *spoczynku* powiedzmy to, chowa się niemal w linii moszny.
Póki co nie było to wielkim dyskomfortem, ból również ustał więc postanowiłem zaczekać dochodząc do wniosku iż może *coś się goi* jednak po miesiącu postanowiłem zaczerpnąć wiedzy nim udam się do lekarza.
Przy okazji rozumiem że takimi sprawami zajmuje się urolog?
Dziękuję bardzo za wszelkie rady z góry.

Odpowiedzi znajdują się poniżej

u?ytkownik
dodano

Wizyta u doktora wskazana, tu znajdziesz zdjęcia chorób członka


http://www.bolimnie.com/anatomia/penis-pracie-czlonek-choroby

Twoja odpowiedź