Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Proszę o porade


Gość Kakakaka

Rekomendowane odpowiedzi

15.12 miałam zdiagnozowany wyrostek robaczkowy z ropniem około wyrostkowym. Tego samego dnia trafiłam na stół i laparoskopowo wycięto wyrostek.7 dni leżałam z drenami aby pozbyć się ropnia. Po dwóch dniach od wyjścia ze szpitala , trafiłam znów na sor z gorączką 39C i lejąca się ropa z jednej rany znajdującej się pod brzuchem. Zostało znów wykonane USG i wykryto albo resztki albo nowość ropnia wielkość 18x25 mm, bez torebki.( Jeśli dobrze to pisze) została rana przeplukana, kontynuowanie antybiotyków, sączek w ramie i co dwa dni na sor zmieniać i przepłukiwać opatrunek.od paru dni ból prawej strony wrócił, z siłą taka sama jak przed operacją. Przyjmuje ketanol 100mg, pomaga , tem ciała na wysokość 37/37,3 C , czy objawy jakie mam mogą działać na niekorzyść i np ropień mógł się znów wytworzyć ? Ból jest bardzo dziwny, łapie czasem i puszcza trzyma bardziej w okolicy środka brzucha a przy dotyku jest to prawa strona. Czesem ustępuje, a czasem lapiej jak zgaga na chwilę bądź kolka. Czy najlepiej wykonać USG ? Czy zgłosić się do swojego lekarza ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×