Pomocy

u?ytkownik
Dominika

Witam jestem po operacji wyrostka która miała miejsce 10 listopada po tygodniu wdalo sie zakażenie i popuscili mi 3 szewki i wyciagali cała ropę. Wyszlam ze szpitala dopiero 6 grudnia i bylo wszystko ok. Po jakis 4 dniach znow zaczla pojawiać sie ropa jestem pod stałą kontrola chirurga wklada mi tylko saczek z srebrem. Juz sama nie wiem co robic bo wszyscy mnie strasza dodatkowo jestem w ciąży termin mam na 19 lutego i nie wiem juz sama co dalej robic.

Odpowiedzi znajdują się poniżej

u?ytkownik
Medic Help

Przede wszystkim proszę się uspokoić. Jeżeli jest Pani pod stałą kontrolą chirurga to bardzo dobrze. Jeżeli chce Pani się upewnić w jego poczynaniach to warto na spokojnie wybrać się do innego w celu zdiagnozowania Pani sytuacji. Powtórzę się jeszcze raz proszę być spokojna. Nerwy dzidziusiowi nie pomagają. A Ci co Panią straszą to najlepiej omijać przynajmniej do 19 lutego. W razie pytań proszę się kontaktować biuro@medichelp.pl

u?ytkownik
Asia

Proszę o pomoc .. Miałam wycięty wyrostek 26.01 28.01 zostałam wypisana do domu. Dziś zaczęłam krwawić biorę tabletki antykoncepcyjne i miesiączkę miałam ostatnio od 19.01 do 23.01 czy to jest normalne???

u?ytkownik
Medic Help

Proszę o kontakt na biuro@medichelp.pl

Twoja odpowiedź