Żołądź i napletek robią się sine po zsunięciu napletka

u?ytkownik
On

Witam, mam 20 lat. Mianowicie mam następujący problem.


Mój penis dziwnie się zachowuje gdy zsunę napletek i do żołędzia napłynie więcej krwi (gdy zrobi się większy), po jakimś czasie ok 20s. żołądź jak i napletek w rowku sinieje tak jakby dopływało do niego za mało krwi, oraz odczuwam bardzo, bardzo delikatny ucisk (spowodowany zmniejszonym dopływem krwi?). Dodam, że wcześniej tego nie miałem. Współżyć też jeszcze nie współżyłem a za jakiś czas jadę do dziewczyny na kilka dni i nie wiem czy będę w stanie normalnie się kochać. Czy to przez częstą masturbację? To minie czy muszę udać się do lekarza?

P.S.: Jestem cukrzykiem

Odpowiedzi znajdują się poniżej

u?ytkownik
Johnny

Witam. Może być to spowodowane stulejką albo za krótkim wędzidełkiem. Jeśli to stulejka (zwężenie ujścia napletka) mogą pomóc ćwiczenia. Kiedyś miałem podobny problem, ale właśnie ćwiczeniami się go pozbyłem. Gdybyś chciał o coś zapytać możesz pisać na maila : johnny15025@gmail.com Pozdrawiam

Twoja odpowiedź