Świąd odbytu

u?ytkownik
Bowelmoments

Wiram,

Od pewnego czasu zaczęły się u mnie problemy z regularnym wydalanie. Przyznam, mało spałem, dużo alkoholu, bagatelizowane przeziębienie. Dokładnie 3 tygodnie temu nastąpiło powiększenie węzłów chłonnych w okolicy pachwiny. Później zaczęły się zaparcia, na przemian z biegunkami i niemiłosierne swędzenie odbytu, poprzedzone nagła gorączka i objawami grypy. Zrobiłem badania krwi i moczu i wykazało że mam zapalenie dróg moczowych OB dosyć wysokie (30). Dzisiaj jest pierwszy dzień po antybiotyku i mogę normalnie oddawać mocz, lecz świąd i zaparcia nie ustały. Ponadto czuje pieczenie na przemian ze swędzeniem przy oddawaniu moczu - sikam już jak dawniej.

Lekarze nie potrafią mi pomóc, a ja kiedyś miałem drożdżycę i od dzisiaj zacząłem się stosować do restrykcji spożywania niektórych pokarmów.

Jakie badania mógłbym wykonać aby dokładnie sprawdzić co mi dolega? Dodam że swędzenie nasila się głównie w nocy i nie pozwala mi spać, a gdy jestem na toalecie, to oddaje zamiast normalnego podłużnego stolca, małe okrągłe bobki.
Czy to może być grzybica czy jeszcze coś gorszego?

Odpowiedzi znajdują się poniżej

Twoja odpowiedź