Ucisk, długi napletek, kolor penisa.

u?ytkownik
Feniks

Mam 15 lat i:
1.Gdy ściągam napletek w wzwodzie na sucho czuje lekki ucisk, ale nie przeszkadza mi to w niczym, w wodzie ucisk minimalizuje się do zera.
2.Ściągając napletek w drugą stronę muszę nieco bardziej sie przylozyc, ale schodzi bez bólu tylko jedynie trzeba bardziej naciągnąć w górę.
3.Kiedy mój penis jest w wzwodzie i mam ściagnięty napletek widać, że jest nadmiar tej skóry, ale jednak w niczym mi on nie przeszkadza, a jednak ułatwia masturbację, bo mam wiecej skory do manewru
4.Mój penis w wzwodzie jest bardziej czerwony niż w spoczynku.
5.Mój zoledz jest nadwrazliwy na wszystkie bodzce, czy powinienem go czesciej odslaniac, aby przyzwyczaic go do odczuc i oslabic jego wrazliwosc?
---
To wszystko co napisalem nie przeszkadza mi w niczym, pytam bo chce aby ktos to skomentowal :)

Odpowiedzi znajdują się poniżej

u?ytkownik
Igor Wecek

KIEDY MUJ PENIO JEST WZWODZIE to zapinam takom jednom suke i ona wtedy och a ja na niom sikam i wogule ohhohohooh tak teras tak mi dobze robi

u?ytkownik
AntekG

Ja też tak mam, mój penis w spoczynku ma 5 cm a w wzwodzie 11, nie wiem czy to normalne.

u?ytkownik
Kuba Vu

Mam podobnie, moj tata cierpial na tz *mikro penis* tez na to cierpie, ale mam troszke wiekszego (3 cm w spoczynku 5 w wzwodzie), nie mialem ani razu wytrysku.

u?ytkownik
KUBA N

Witam!
Posiadam stulejke i chcialbym cos z tym zrobic.
Ale boje sie powiedziec tacie/mamie, z tatem nie mam za dobrych kontaktow ostatnio moich kolegow nawet wyzywal bez powodu. A mama?Mama ciagle pracuje, wiec nie chce jej martwic!

u?ytkownik
dodano

Choroby penisa zdjęcia

http://www.bolimnie.com/anatomia/penis-pracie-czlonek-choroby

Twoja odpowiedź