Problemy po laparoskopii woreczka żółciowego

u?ytkownik
problem

Witam. Mam 22 lata.W 2014 roku miałem usuwany woreczek żółciowy laparoskopowo. Powiem tak gdybym mógł cofnąć czas nigdy nie zgodziłbym się na ten zabieg, ponieważ moje życie zamieniło się w piekło. Conajmniej 6-7 razy dziennie muszę korzystać z toalety. Stolce są albo luzniejsze i żółtawe, ale z reguły jest to żółtawa ciecz. Występują przy tym okropne bóle w podbrzuszu i to bulgotanie w brzuchu. Męczyłem się z różnymi lekami, ktore przepisywali mi lekarze, ale dłużej niż 2 tygodnie nie pomagał żaden lek. W czerwcu tego roku lekarz polecił mi zażywanie essentiale forte 2x dziennie i cholestil max raz dziennie. To był cud mogłem wreszcie funkcjonować jak człowiek i cieszyć się zyciem, ale na krótko... Szczęście trwało 2-3 miesiące po czym wróciło wszystko do stanu pierwotnego i trwa aż do dziś (parę dni temu zrobiło się jeszcze gorzej. O wiele częstsze i bardziej bolesne bóle podbrzusza). Nie wiem co robić i tracę już nadzieje, że kiedykolwiek znajde na to lekarstwo

Odpowiedzi znajdują się poniżej

u?ytkownik
Kami

Moze kamienie zrobily ci sie w przewodach zolciowych skoro masz te bole. Musi to ocenic lekarz. Powiniencie wyslac na badanie.

u?ytkownik
Medic Help

Koniecznie wybrać się do innego lekarza. Niech zleci badania. Należy znaleźć źródło tak mocno pogorszonego stanu zdrowia.

Twoja odpowiedź