Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Podejrzenie zapalenia cewki moczowej


Gość MaxSound

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich Kilka dni temu zauważyłem że kiedy w godzinach porannych zanim pójdę do toalety oddać mocz z penisa wydobywa się taki gęsty śluz jest go naprawdę niewiele może dwie krople, trochę przypomina nasienie jednak jest bardziej żółtej barwy. troszkę mnie to nie pokoi, nie zauważyłem innych objawów. Co prawda dzisiaj zdarzyło mi się czuć szczypanie chwilę po oddaniu moczu ale troszkę dzisiaj się o tym naczytałem i może zbyt przejąłem i mogą to być jakieś moje urojenia. Ostatni stosunek z partnerką miałem dwa tygodnie temu i jest to moja stała kobieta. Nie wiem czy jest to istotne ale mam stulejkę niecałkowitą, nie mam problemu ze ściągnięciem napletka. Po konsultacji z urologiem dostałem maść DIPROLENE i od jakiś pięciu tygodni regularnie trzy razy dziennie smaruję napletek maścią. Dodatkowo ściągam go w miarę możliwości jak najczęściej się da po to by skóra się rozciągała. Więc nie wie m czy to ma jakieś znaczenie co do tematu. Z góry dziękuje i proszę o jakieś konkretne odpowiedzi. Dodam że mam 22lata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×