Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

STULEJKA - NIE CHCĘ ZEJŚĆ


Gość chłopiec15

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam problem. Mam 15 lat i skóra z penisa nie chcę zejść ani podczas wzwodu, ani w stanie spoczynku. W stanie spoczynku jest lepiej troszkę schodzi, ale słabo. W stanie jak stoi schodzi tylko tak, abym mógł się *spuścić* i nic więcej. Oczywiście jak miałem 13 lat w ogóle praktycznie nie mogłem ściągnąć, jednak przez dwa lata jak sobie naciągam skórkę przy masturbacji to już jest lepiej. Teraz próbowałem ściągnąć skórkę w spoczynku. Teraz już jak próbuję ściągać to schodzi, ale podczas schodzenia tej skórki boli. Tak samo w przypadku jak stoi to samo jest. Od razu mówię, że nie da się do końca. Nie wiem czy próbować do końca czy jak.. Nie będzie jakiś problemów? Proszę o szybką odpowiedź. Oczywiście nie chcę rodzicom powiedzieć, że mam stulejkę czy coś bo zawsze mówiłem, że nie mam problemów z penisem i wstydzę się. A drugie pytanie to jest kwestia penisa. 13 cm w wieku 15 lat to dużo? Według mnie 15 lat i 13 cm to mało... Proszę o szybkie odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powinienies porozmawiac o tym z rodzicami,nie ma czego sie wstydzic,im dluzej bedziesz z tym zwlekal tym gorzej dla Twojego zdrowia,wiem cos o tym.Moim zdaniem to sa poczatki stulejki,mialem 3dni temu operacje,balem sie ale wiem ze dobrze zrobilem teraz tylko zeby ladnie sie zgoilo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×